Hudbou dokázala uklidnit brášku s Downovým syndromem. Roztomilé video! | Supermámy

Hudbou dokázala uklidnit brášku s Downovým syndromem. Roztomilé video!

Dívka uklidnila svého malého bratra díky hře na kytaru.
Foto: Facebook
Sdílej na facebooku
28. ledna  2018 
 06:00

Heslo škola hrou se opět osvědčilo v praxi! Podívejte se, jak úžasná „velká“ ségra dokázala během chvilky uklidnit svého nemocného mladšího brášku, zatímco si máma stihla dát sprchu. Malý Bo se dokonce přidal k jejímu zpěvu. 

Americká maminka pěti dětí Amanda Grey se pochlubila na facebookovém profilu dojemným a hodně vtipným domácím videem.

„Moje dcera Lydia hlídala svého mladšího bratříčka Boa, když jsem si potřebovala odskočit do sprchy. A napadlo ji něco úžasného! Kdyby neměla po ruce kytaru, nevím, jestli by věděla, jak našeho malého rošťáka zvládnout. A povedlo se jí něco úžasného! Je důkazem, že hudební terapie skutečně funguje!" napsala matka. 

"Boovi je právě 25 měsíců a umí i se svým postižením říct už dvanáct slov. A každé z nich se rychle a s velkým zaujetím naučil i díky hudbě a zpěvu," svěřuje se s pýchou Amanda, protože v téhle rodině se hodně hraje na hudební nástroje a zpívá. 

Skvělý nápad a originální metoda, nemyslíte? My této pozitivně naladěné hudební rodince a malé kytarové virtuózce každopádně tleskáme!

Struny dětem: Nepropásněte jarní festival hudby a divadla pro děti

Struny dětem: Nepropásněte jarní festival hudby a divadla pro děti

Milují vaše děti divadlo, hudbu, zpěv, tanec, výtvarné dílny? Pak je nejspíše nadchne rodinný festival Struny dětem, jehož jarní část proběhne poslední…celý článek

Mozartův efekt: Opravdu jsou děti, které poslouchají jeho skladby, chytřejší?

Mozartův efekt: Opravdu jsou děti, které poslouchají jeho skladby, chytřejší?

Určitě jste to slyšeli nebo četli: děti, které poslouchají Mozarta, jsou chytřejší. Možná jste dokonce pouštěli jeho hudbu svým dětem ještě v břiše.…celý článek

10 jednoduchých způsobů, jak být letos lepší mámou

10 jednoduchých způsobů, jak být letos lepší mámou

Každý rodič dnes čelí náročné realitě hektického způsobu života. Také máte někdy pocit, že vás nejrůznější názorové tlaky, nepřiměřené nároky a očekávání…celý článek

Řekli jí, že už nebude mít dítě. Ale narodil se malý bojovník Jedi!

Řekli jí, že už nebude mít dítě. Ale narodil se malý bojovník Jedi!

Fotografka Trish McCoy se rozhodla sdílet neuvěřitelný a dojemný příběh o tom, jak její sestra, navzdory jednoznačnému verdiktu lékařů, zázračně otěhotněla.…celý článek

 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: Simona Procházková

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
No fuj, žena po porodu! Reklama, která se nesměla objevit v přenosu…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku