Známe vítěze soutěže Zlatíčka 2018! Podívejte se, kdo vyhrál cenu redakce

1. místo - Natálka
Foto: Marcela Čehovská
Sdílej na facebooku
19. dubna  2018 
 09:55

Letošní ročník soutěže Zlatíčka 2018 je u u konce a my známe jména vítězů! Díky vašim hlasům se výherkyní letošního ročníku stala šestiletá Natálka. Na druhém místě se umístil tříletý Oliver a třetí místo obsadil dvouletý Ondrášek. Všem zúčastněným děkujeme a výhercům gratulujeme!

Také letos jsme udělovali cenu redakce, kterou vybírali členové redakce Blesku pro ženy a Supermámy. Rozhodli jsme se pomoct dětem, které to v životě nemají úplně jednoduché a kterým i tato malá pomoc může udělat radost. Hlavní cenu redakce od nás získala čtyřletá Elinka, která má už od narození mnoho zdravotních potíží. Ve čtyřech měsících prodělala salmonelózu a musel jí být zaveden vývod ze žaludku. Trpí mikrocephalii a její maminka s ní musí být čtyřiadvacet hodin denně. Léčba malé Elinky je opravdu nákladná, a proto jsme se rozhodli první cenu věnovat ji. 

Cena redakce se ale také udělovala druhému a třetímu místu. Jako druhého jsme zvolili Matyáška, kterému lékaři v devátém měsíci diagnostikovali leukémii. Třetí místo od nás získává Ciri, která trpí vrozeným onemocněním obou dolních končetin a musí nosit speciální dlahy. 

Na hlavní vítěze soutěže Zlatíčka 2018 se můžete podívat ZDE. Všem výhercům moc gratulujeme a děkujeme za účast v soutěži!

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku