Babyboom: Které známé Češky čekají dítě?

 • Babyboom: Které známé Češky čekají dítě?
  Tyto známé Češky jsou těhotné. Herečky Jitka Čvančarová, Kristýna Leichtová nebo Míša Tomešová.
  Foto: Profimedia / koláž
  Sdílej na facebooku
  17. dubna  2018 
   06:00

  Také jste si toho všimli? Mezi slavnými Češkami nastal v poslední době babyboom. Těhotenství oznámily herečky Marie Doležalová, Kristýna Leichtová i Aneta Krejčíková. Na druhého potomka se těší Jitka Čvančarová. Které další známé ženy jsou v očekávání? 

 • 1. Marie Doležalová (31)

  Těhotná herečka a moderátorka Marie Doležalová se se svým partnerem Markem Zelinkou těší na prvního potomka. Společně se ukázali na vyhlášení cen Magnesia Litera.

  Herečka a moderátorka Marie Doležalová se se svým nejen tanečním partnerem Markem Zelinkou těší na prvního potomka. "Prej jestli je možný, že jsem tak tlustá. Nejsem, já jsem jenom spolkla malý zelí. Takzvaný baby-zelí. Na který se už moc těšíme," napsala na sociální síti Marie a pochlubila se také svým malým bříškem. VÍCE SE DOZVÍTE TADY

 • 2. Aneta Krejčíková (26)

  Hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková očekává prvního potomka.

  Také hvězda seriálu Ulice a show Tvoje tvář má známý hlas Aneta Krejčíková je těhotná. Prvního potomka čeká s dlouholetým přítelem Ondřejem, narodit by se měl někdy na podzim. 

   

 • 3. Tereza Vítů (25)

  Herečka Tereza Vítů čeká miminko.

  Herečka Tereza Vítů, kterou znáte jako Alenu ze seriálu Ulice, se také těší na příchod miminka. Radostnou novinu oznámila na sociální síti, a to nevšedním způsobem.  „Ahoj, dlouho jsem nic nesdílela, ale mám takovou novinku...,“ napsala k fotce. Herečka je ve čtvrtém měsíci těhotenství. Tatínkem je její přítel, klávesista Jan Aleš.

 • 4. Kristýna Leichtová (32)

  Herečka Kristýna Leichtová čeká potomka s režisérem Vojtěchem Štěpánkem.

  Herečka Kristýna Leichtová se těhotenským bříškem pochlubila v březnu na Febiofestu. Dvaatřicetiletá hvězda ze seriálu Ohnivý kuře prozradila, že je ve čtvrtém měsíci. Prvního potomka čeká s režisérem Vojtěchem Štěpánkem. Pohlaví miminka zatím neví. VÍCE ČTĚTE TADY

 • 5. Míša Tomešová (26)

  Herečka Míša Tomešová čeká druhého potomka se svým manželem Romanem. Společně už vychovávají malého Kristyánka.

  Herečka Míša Tomešová přišla s radostnou zprávou až v pátém měsíci. S manželem čeká už druhého potomka. O pohlaví miminka se herecký pár zatím nezmínil. Tak uvidíme, zda malý Kristián bude mít brášku, nebo sestřičku. VÍCE ČTĚTE ZDE

   

   

 • 6. Adriana Sklenaříková (46)

  Modelka Adriana Sklenaříková je těhotná.

  S velkou a velmi nečekanou novinkou přišla také modelka Adriana Sklenaříková. Půvabná blondýnka by se tak konečně měla dočkat svého prvního potomka. První dítě v roce 2016 potratila, tak snad se konečně na modelku usměje štěstí, miminko by na svět mělo přijít v létě.

 • 7. Dominika Mesarošová (32)

  Modelka Dominika Mesarošová je ve čtvrtém měsíci těhotenství.

  S radostnou zprávou se na sociální síti pochlubila i Dominika Mesarošová: "Prožívám to nejkrásnější období svého života a těšíme se z překrásného zázraku, který byl počat z obrovské oboustranné lásky... Milujeme tě! máma&táta." Modelka je ve čtvrtém měsíci těhotenství.

 • 8. Jitka Čvančarová (39)

  Herečka Jitka Čvančarová je podruhé těhotná. Šestiletá dcera Elenka se ještě letos dočká sourozence.

  Stejně jako Míša Tomešová i herečka Jitka Čvančarová se těší na druhého potomka, po kterém dlouho toužila. Její šestiletá dcera Elenka se ještě tento rok dočká sourozence. Herečka čeká dítě s tanečníkem Petrem Čadkem. VÍCE SE DOZVÍTE ZDE

 • 9. Nicole Vaidišová (28)

  Miminko čeká i tenistka Nicole Vaidišová.

  Rozvedli se, po čtyřech letech se dali znovu dohromady a teď očekávají přírůstek do rodiny. "Jsem šťastný, že se s vámi mohu s Nicole podělit o radostnou zprávu. V létě se dočkáme přírůstku do rodiny!“ okomentoval fotografii nastávající tatínek Radek Štěpánek (39).

   

  Agáta Prachařová: Přála bych si třetí dítě, ale nevím, jak by se s tím srovnal Kryšpín:

  Agáta Prachařová: Přála bych si třetí dítě, ale nevím, jak by se s tím srovnal Kryšpín • VIDEO: 

 • 10. Barbora Špotáková (36)

  Oštěpařka Barbora Špotáková přerušila kariéru. Úspěšná olympionička je totiž podruhé těhotná

  Oštěpařka Barbora Špotáková čeká druhého potomka. Syn Janek dostane sourozence už v létě a nastávající maminka rozhodně neplánuje, že by pak zahálela. Už na podzim se chce vrátit k trénování. 

 • 11. Diana Kobzanová (36)

  Modelka Diana Kobzanová je podruhé těhotná. Spolu s partnerem, hokejistou Michaelem Frolíkem čekají druhé dítě a dcerce Elle tak pořídí sourozence.

  Modelka a moderátorka své první těhotenství, a dokonce i porod dcery Elly utajila. A povedlo se jí to i podruhé. Spolu s partnerem hokejistou Michaelem Frolíkem čeká druhé dítě, a dcerce Elle tak pořídí sourozence. Do porodu už zbývá Dianě jen pár dní, takže svůj stav odtajnila. 

   

 • 12. Zuzana Stráská

  Modelka Zuzana Stráská čeká prvního potomka.

  Modelka Zuzana Stráská oznámila příchod prvního potomka krátce po zasnoubení s přítelem Matyášem. „Cítím se fajn! Jsem skoro v pátém měsíci. V prvních měsících jsem byla unavená, teď už normálně funguji, sportuji a těším se na další kapitolu života,“ svěřila se webu Super.cz. Dokonce prozradila, že čekají holčičku. A z toho má prý velkou radost. 

/
Autor: red
Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku