Na Maxovu oslavu nikdo nedorazil. Všechno zachránili superhrdinové!

Na Maxovu oslavu nikdo nedorazil. Všechno zachránili superhrdinové!
Foto: Facebook
Sdílej na facebooku
24. srpna  2018 
 10:00

Když matka malého Maxe pozvala na oslavu jeho sedmých narozenin do místního trampolínového centra třicítku dětí, zdálo se to přehnané. Bohužel, kromě dvou dětí nikdo nepřišel. Max byl smutný a jeho máma taky. Celý příběh zavolala do místního rádia. Neuvěříte, co následovalo. 

Když Susie plánovala narozeninovou oslavu pro svého syna, ani v nejhorším snu ji nenapadlo, jaký to bude propadák. Přestože ji to stálo dost peněz, zamluvila místní trampolínovou arénu... 

Nikdo, až na jednoho spolužáka a jeho sestru, nedorazil. Chlapcova matka proto zavolala do místního rádia, aby jim to celé vylíčila. "Každý, kdo zná Maxe, si asi bude umět představit, jaké to pro něj bylo, přitom je to skvělý a hodný kluk," popsala. 

Z rádia Maxův příběh o nepovedené oslavě slyšela Brandi Coatsworth, členka místní Houston Cosplay for Charity – skupiny nadšenců, kteří se převlékají za komiksové postavy. Vedle toho, že je to baví, angažují se v charitě. 

Brandi převlékající se za Wonder Woman přemýšlela, co by mohli pro malého Maxe udělat, a přišla na to! Byla z toho naprosto neuvěřitelná druhá oslava, kterou si Max užil jako už dlouho předtím nic. Protože na ni dorazili hrdinové, které znal jen z filmů. Wonder Woman, Deadpool, Kapitán Amerika, Batman, Black Widow, Storm, Catwoman, Star-Lord a Gamora. Trampolínové centrum poskytlo prostory zdarma. 

"Když mi z rozhlasu poslali Brandin mail s touhle nabídkou, málem jsem z toho upadla, nic takového mě nenapadlo ani ve snu," vzpomíná Maxova máma. Maxe samozřejmě taky ne, jak je vidět z videa, které zachycuje jeho překvapení a následnou radost. Všichni hrdinové se mu věnovali, se všemi se mohl vyfotit.

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku