Zlatíčka 2016: Známe výherce jednotlivých kategorií! Kdo se stane úplným vítězem?

Zlatíčka 2016: Známe výherce jednotlivých kategorií! Kdo se stane úplným vítězem?
Vítěz kategorie od dvou do šesti let, Sebastián.
Foto: archiv soutěže
Sdílej na facebooku
18. října  2016 
 12:00

Semifinálové kolo je u konce a my známe vítěze jednotlivých věkových kategorií. Do dvou let se jím stala Leontýnka, od dvou do šesti let je vítězem Sebastián a ve věku od šesti do dvanácti Markéta. Kdo ale získá titul absolutního Zlatíčka? 

Finálové SMS hlasování, ze kterého vzejde absolutní vítěz soutěže Zlatíčka, započne v úterý 18. října ve 12.00. Už teď ale známe vítěze jednotlivých kategorií, kterým gratulujeme. Těšit se mohou z výhry mobilního telefonu Samsung a také předplatného časopisů.

Ovšem výhry jsou připraveny i pro druhého a třetího v každé kategorii. Ve věku do dvou let je to předplatné časopisu Maminka, od dvou do šesti let Sluníčko a od šesti do dvanácti ABC. To vše na rok. 

Všichni tito výherci ale mohou bojovat dále o první místo, titul absolutního Zlatíčka. Do finálového kola postupuje prvních třicet z každé katagorie, pro které můžete hlasovat opět pomocí SMS zpráv. Podpořit svého favorita máte možnost od 18. 10. od 12.00 do 24. 10. do 12.00. 

0 až 2 roky: Leontýnka

Vítězka kategorie do dvou let, Leontýnka.

2 až 6 let: Sebastián

Vítěz kategorie od dvou do šesti let, Sebastián.

6 až 12 let: Markéta

Vítězka v kategorii 6 - 12 let, Markéta.

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku