Zlatíčka 2016: Soutěž je u konce, přední příčky ovládli chlapečci! | Supermámy

Zlatíčka 2016: Soutěž je u konce, přední příčky ovládli chlapečci!

Výhercem se stal Matyášek.
Foto: archiv soutěže
Sdílej na facebooku
24. října  2016 
 13:49

Po dlouhém klání je soutěž Zlatíčka 2016 u konce! Po loňské vítězce přebírá žezlo chlapeček, a to konkrétně tří a půl měsíční Matyášek. Druhý skončil Vojtíšek, třetí Mareček. 

Až do konce to bylo velmi napínavé! Zatímco mezi prvním a druhým místem byl rozdíl více jak tři sta hlasů, mezi druhým a třetím místem to bylo mnohem těsnější. Stříbrnou pozici obsadil nakonec dvacetiměsíční Vojta před o měsíc starším, Marečkem. Přitom pořadí vypadalo ještě včera večer úplně jinak! To je ale soutěž, a tak to chodí. 

GALERIE VÍTĚZŮ: Podívejte se, kdo získal nejvíc hlasů

Vítěz je na svých pouhých pár měsíců velmi šikovný a živý, rád si povídá, i když tomu zatím nikdo moc, kromě jeho samotného, nerozumí. Tento malý vlasáč je velký sympaťák, což ocenili i jeho fanoušci, kteří mu ve finálovém SMS hlasování poslali 3017 hlasů. Matyášek, nebo tedy spíše jeho rodiče, se teď může těšit na finanční odměnu 30 000 korun a focení pro Blesk pro ženy. To si tedy spíše užije jeho maminka, než on samotný. 

Gratulujeme i dalším výhercům a soutěžícím! Celková pořadí si můžete prohlédnout na stránkách soutěže Zlatíčka

Na prvním místě se umístil Matyášek.

 

Výhercem soutěže Zlatíčka se stal Matyášek.

Na druhém místě se umístil Vojta.

Na druhém místě skončil Vojta.

Na třetím místě se umístil Mareček.

Na třetím místě skončil Mareček.

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Vozíte děti v autě v zimní bundě? Je to smrtelně nebezpečné, už to …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku