Semifinále Zlatíček je u konce! Podívejte se, kdo vyhrál

Eliška získala nejvíce hlasů nejen v kategorii Zlatíčka 2 - 6 let, ale celkově.
Foto: archiv soutěže
Sdílej na facebooku
22. května  2017 
 15:43

Do konce soutěže Zlatíčka zbývá poslední týden. Semifinálové kolo je už za námi a my známe vítěze, kteří zatím ovládli soutěž. Některá první místa byla dost těsná, takže si soutěžící své pozice museli skutečně vybojovat. 

V pondělí 21. května v pravé poledne skončilo semifinálové hlasování, a tak už můžeme popřát všem vítězům. Do poslední chvíle byla bitva o některá místa skutečně napínavá. zatímco část soutěžících si musela pozici tvrdě vydřít, jiní mohli v klidu hlasovat bez toho, aniž by jim někdo dýchal z blízka na záda.

Kategorii do dvou let ovládly samé holčičky. Semifinálové kolo vyhrála Melissa, na druhém místě skončila Lilien a na třetím Patricie. To v kategorii 2 - 6 let to bylo pestřejší. První byla opět holčička, tentokrát Eliška, která získala nejvíce hlasů celkově. Na druhém místě se umístil Vojtíšek a na třetím Adam. A v kategorii 6 - 12 to byla zase jen mužská záležitost. První skončil Václav, druhý Filda a třetí Sebastian. 

Zlatíčka 2016: Soutěž je u konce, přední příčky ovládli chlapečci!

Zlatíčka 2016: Soutěž je u konce, přední příčky ovládli chlapečci!

Po dlouhém klání je soutěž Zlatíčka 2016 u konce! Po loňské vítězce přebírá žezlo chlapeček, a to konkrétně tří a půl měsíční Matyášek. Druhý skončil…celý článek

Všem moc gratulujeme  a všichni získají hodnotné ceny. Konkrétně za první místo je poukaz do Electro Worldu v hodnotě 3 000 korun, za druhé místo je to poukaz od Electro Worldu v hodnotě 2 000 korun a za třetí poukaaz tamtéž za 1 000 korun. 

Stane se některý z výherců semifinále i absolutním vítězem? Na to si budeme muset počkat do příštího pondělí, tedy do 29. května do 12:00. Abyste svého favorita podpořili, můžete mu poslat od úterý 23. května od 12:00 hlas. 

Na výherce se můžete podívat v galerii:

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku