Zlatíčka 2017 končí! Podívejte se, kdo vyhrál cenu čtenářů i redakce!

1. místo obsadila Eliška.
Foto: Archiv soutěže
Sdílej na facebooku
29. května  2017 
 12:24

Soutěž Zlatíčka 2017 v pondělí v poledne skončila a my známe letošní výherce. První místo suverénně obsadila čtyřletá Eliška, na druhém místě skončila devítiměsíční Melissa a třetí místo obsadil dvouletý Oliver. Cenu redakce od nás získal Daníček. 

Soutěž Zlatíčka 2017 je u konce. Rozdíl mezi hlasy byl tak velký, že o vítězi se nedá pochybovat. Tím se stala čtyřletá Eliška. Na druhém místě skončila Melissa, která měla o téměř 800 hlasů méně a na třetí pozici se umístil Oliver

Letos jsme poprvé také udělovali cenu redakce, kterou vybírali členové redakcí Blesku pro ženy a Supermámy. Po dlouhém vybírání ji od nás obdrží Daníček. Chytil nás za srdce jeho příběh - kvůli jeho váze pro něj rodiče těžko shání kočárek a maminka se s ním musí tahat v šátku. Osmiměsíční chlapečekmá už 13 kilo, což je téměř dvojnásobek normální váhy. A tak se, není se čemu divit, dost pronese. Navíc maminka musí zároveň řešit i nemoc svého muže, proto si myslíme, že jim výhra udělá radost a snad i pomůže při shánění pomůcek pro Daníčka. 

Ovšem cena redakce se rozdávala i za druhé a třetí místo. Jako druhého jsme zvolily Zdeňka, jehož začátek života nebyl nejjednodušší, protože se narodil s vrozenou brániční kýlou a hned po porodu musel být operován. Třetí místo od nás získává sedmiletá Elen, pro svoji úžasnou dětskou otevřenost a nezkažený pohled na svět. 

Všem výhercům gratulujeme! Jak dopadli další soutěžící si můžete prohlédnout na stránkách soutěže. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku