50 tipů na svačiny pro děti. Originální, zdravé a výborné na chuť

Foto: Pinterest/Instagram/Facebook
Sdílej na facebooku
31. srpna  2015 
 06:00

Nalákejte svoje děti na barevnost a zajímavé tvary a připravte jim snídaně, svačiny nebo oběd jinak než dosud. Dokonce i druhy zeleniny, které jim nevoní, jim v téhle podobě budou chutnat! V galerii najdete inspiraci pro vaše vaření.

Nechce vaše dítě jíst? Nebo je vybíravé? Nechutná mu brokolice, vajíčko nebo čočka? Zkuste mu jídlo připravit trošku jinak. Zapojte fantazii a vyčarujte na talíři barevné zázraky, po kterých se jen zapráší. O tom, zda dítě nějaké jídlo sní nebo ne, velmi často rozhoduje to, jak pokrm vypadá. To dobře vědí matky, které svoje výtvory zveřejňují na Instagramu, Pinterestu nebo Facebooku. Podívejte se sami a řekněte, no není to nádhera?

GALERIE: Podívejte se na fotografie pokrmů pro děti, které jim určitě budou chutnat!

Mimochodem, naučte děti svačit, zvláště dopoledne, napomůže to jejich soustředění nejen ve škole. Důležité je, aby bylo jídlo vyvážené. 

Čím chutnější svačina, tím větší šance, že ji dítě sní. Podívejte se na VIDEO:

Čím chutnější svačina, tím spíše ji dítě sní. • VIDEO: 

Skvělý tip: Jak naučit děti poslouchat bez jediného slova

Skvělý tip: Jak naučit děti poslouchat bez jediného slova

Debaty s dětmi o tom, co mají udělat, jsou únavné. Už tříleté dítě dovede rodičovským pokynům vzdorovat dlouhé minuty. Přitom existuje jednoduchý trik,…celý článek

7 vět, které nikdy neříkejte batoleti. Můžete mu ublížit

7 vět, které nikdy neříkejte batoleti. Můžete mu ublížit

"Myslím, že nejlepší výchovnou metodou je vydírání," prohlásil tuhle sedmnáctiletý syn kolegyně. Od srdce jsem se téhle radě zasmála, než mi došlo,…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články