Originální fotky holčičky baví internet. Kam matka na ty nápady chodí?

6. měsíc
Foto: IG/rosiemaxhimer
Sdílej na facebooku
10. října  2017 
 06:00

Maminka na plný úvazek, stylistka na částečný a blogerka Rosie Maxhimer je kreativní duše. Když se jí narodila dcera Annabelle, věděla, že to bude jiné, ale se svým tvořením nepřestala. Naopak. Do svých projektů zapojila i svou dcerku. Fotí s ní zábavné kompozice měsíc po měsíci. A navíc ji to téměř nic nestojí. Výsledek stojí za podívání. 

Rosie tvořila odjakživa. Její nejlepší kamarádkou byla tavná pistole a v okolních obchodech s výtvarnými potřebami už ji všichni znali. Vyráběla různé věci do domu, ale i dárky pro své přátele. Když se jí narodila dcera Annabelle, rozhodla se, že ji do svých projektů zapojí. Napadlo ji, že by s ní mohla nafotit kalendář – nebo spíše zaznamenat milníky jejího vývoje. Všechny fotografie najdete v GALERII nebo u Rosie na Instagramu. 

Maminka fotí dcerku v zábavných kompozicích

Každý měsíc představila svou dceru v jiné tematické kompozici. Tu vytvořila za 20 dolarů či méně. Většinu rekvizit na kompozice našla doma. Ze starých ručníků vytvořila mraky, vytahaný zelený svetr použila na korunu stromu. A jak sama říká, příprava scenérií pro fotografie se proměnila v "zábavný lov věcí".

Holčička se fotí jako známé ženy, aby povzbudila babičku s rakovinou

Holčička se fotí jako známé ženy, aby povzbudila babičku s rakovinou

Ženy jsou silné bojovnice. V historii bychom našli mnoho příkladů, ale nemusíme hledat jen mezi známými tvářemi. Stačí příběh obyčejné ženy Diane Willoughby…celý článek

Malá Annabelle si prý focení také velmi užívala. "Bylo to velmi zábavné pro nás obě," svěřila se serveru babble.com Rosie Maxhimer. "Bavilo ji, jak jsem nad ní skákala a dělala různé zvířecí zvuky, aby se na fotografii usmívala," dodává.

Na první fotografii, kde je Annabelle stará jeden měsíc, je obklopená obřími květinami. Druhá fotografie je Rosina nejoblíbenější. Byla pořízena na Den matek a dvouměsíční Annabelle se tu plaví na lodi.

Když trochu přeskočíme, pátá fotografie ukazuje, že malá Annabelle má trochu "jižanské" kořeny. Rosin manžel Robert Maxhimer pochází z Texasu, takže pětiměsíční snímek byl vytvořen pro něj a jeho rodinu. "Jak však přišla na to, že má vytvořit takovou taneční pózu, to dodnes nepochopím," žertuje Rosie. 

Na poslední dvanácté fotce je Annabelle jako Červená karkulka, kterou ochraňuje její tatínek coby dřevorubec. Autorka zábavných fotografií přiznává, že je jí líto, že je focení u konce. "Mají snad vzniknout 13-, 14- a 15měsíční fotografie? Dokážeme to vůbec udělat?" ptá se sama sebe. 

Podle všeho však smutnit nemusí. Malé Annabelle se totiž brzy narodí sourozenec a Rosie bude mít nový objekt svého tvoření. 

Tenhle táta nás baví! S malou dcerou se fotí ve vtipných kostýmech

Tenhle táta nás baví! S malou dcerou se fotí ve vtipných kostýmech

Fotky dětí v kostýmech nejsou jen výsadou žen. Tenhle táta je toho důkazem. A vtip a kreativita mu rozhodně nechybějí. Svou devítiměsíční dcerku Zoe…celý článek

Krásné časosběrné snímky. Tatínek se fotil s dcerou 35 let na stejném místě

Krásné časosběrné snímky. Tatínek se fotil s dcerou 35 let na stejném místě

Když se tatínek roční holčičky Hua Yunqing před 35 lety vyfotil s dcerou u čínského jezera Tai v provincii Ťiang-su, vůbec netušil, že právě odstartoval…celý článekFotografka zachytila mateřství: Tohle je skutečnost, ne fotky z Instagramu!

Fotografka zachytila mateřství: Tohle je skutečnost, ne fotky z Instagramu!

Možná se vám tyhle snímky nebudou líbit tolik jako ty, které vídáte na Instagramu i jinde. Nejsou to žádné do detailu a posledního kousku oblečení…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku