Nejmenší člověk světa. Nemá ani sedm kilo! Odhadnete, kolik mu je let? | Supermámy

Nejmenší člověk světa. Nemá ani sedm kilo! Odhadnete, kolik mu je let?

Nejmenší člověk světa měří ve svých 21 letech pouhých 59 centimetrů.
Foto: profimedia.cz
Sdílej na facebooku
30. listopadu  2018 
 10:00

Tento človíček se ve svých 21 letech může poměřovat s pet lahví. Jeho velikost odpovídá vzrůstu šestiměsíčního dítěte. Měří pouhých 59 centimetrů a váží 6,8 kilogramů. Tedy asi tolik, jako běžné dejkme tomu osmiměsíční dítě. 

Manpreet Singh z indického města Punjabu je jedním z nejmenších lidí světa. 

Jeho rodiče Jagtar Singh and Manjeet Kaurová tvrdí, že se Manpreet narodil jako zdravé dítě a prvních šest měsíců se vyvíjel jako každé jiné. Ale po půl roce života se růst jejich potomka zastavil. Rodina má několik dětí a jen u Manpreeta se vyskytnul tento problém ze vzrůstem. 

Lidé z okolí věří, že Manpreet je reinkarnací hinduistického boha a proto je od svých 12 let uctíván. Denně ho navštěvují lidé z blízkého i vzdáleného okolí, aby jim požehnal.

Dětství snů: Působivé snímky sourozenců, kteří vyrůstají na venkově bez školy a elektroniky

Dětství snů: Působivé snímky sourozenců, kteří vyrůstají na venkově bez školy a elektroniky

Novozélanďanka Niki Boon vyrůstala coby malá na venkově a stejné dětství, jak dodneška vzpomíná, se rozhodla dopřát i svým čtyřem dětem. I v dnešní…celý článek

Jak bude vaše dítě v dospělosti vysoké? Spočítejte si to!

Jak bude vaše dítě v dospělosti vysoké? Spočítejte si to!

Bude čahoun nebo spíše drobek? Pokud právě teď spekulujete právě nad tím, pak by vám mohly pomoct jednoduché testy, díky kterým to lze odhadnout. Pravda,…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Natočila srdceryvný vzkaz novorozenému synovi. Potom chlapečka dala…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku