VIDEO: Podívejte se, jak batole pere. Taky děti zapojujete do domácích prací?

Roční chlapec dává prádlo do pračky
VIDEO: Radka Wallerová/Supermámy.cz
Sdílej na facebooku
24. srpna  2015 
 16:41

Děti milují, když mohou dělat, to co dospělí. Využijte toho, nikdy v životě už nebudou uklízet nebo vám pomáhat s prádlem tak ochotně, jako v době kdy je jim sotva pár let. Možná jim to nevydrží, ale možná budou domácí práce a pomoc rodičům brát jako něco normálního. 

Nechte děti, ať vás napodobují, hodně se toho naučí, řekli si zřejmě rodiče ročního chlapce.

Máte doma podobné video se svým potomkem? Pošlete nám ho do redakce na mail radka.wallerova@cncenter.cz, rádi ho zveřejníme. 

Sdílej na facebooku
Autor: wall

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku