Podívejte se: 10 druhů smíchu, které používají kojenci a batolata

Čím spolehlivě rozesmějete svoje malé dítě vy?
VIDEO: Kids Are Awesome/YouTube
Sdílej na facebooku
3. listopadu  2015 
 06:00

Rodiče považují dětský smích za nejroztomilejší zvuk na světě a my je vcelku chápeme. Člověk je ochoten dělat hodně divné věci, aby rozesmál vlastního malého potomka, jak ukazuje i tohle video z portálu HoopLaHa.  

Začne to někdy mezi čtvrtým a osmým týdnem života. Tehdy se kojenec poprvé vědomě usměje na své rodiče a ti pak zkoušejí znovu a znovu, čím by toho malého tvora zaujali natolik, aby se na ně usmál znovu. 

A co teprve tehdy, když se někdy ve věku několika měsíců začne potomek skutečně řehtat? Věděli jste, že malé děti používají různé druhy smíchu? Že je jiný, když se třeba na někoho culí, aby získaly jeho náklonnost, a jiný, pokud se něčemu prostě smějí, až se z toho svalí? Autoři videa natočili celkem desítku různých situací, a tím pádem také desítku odlišných druhů smíchu kojenců a batolat. 

Sdílej na facebooku
Autor: wall

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku