Chlapec má zvláštního mazlíčka. Kachna ho doprovází do postýlky i do vany

Jeden z prvních společných záběrů Tylera a Beakera.
Foto: Facebook
Sdílej na facebooku
28. ledna  2016 
 14:00

Děti často touží po domácím mazlíčkovi, většinou po pejscích, králících nebo kočkách. Malý Tyler však dostal v devíti měsících netradičního kamaráda a nehne se od něj ani na krok – přestože to je kachna.

Beaker – nebo Bee, jak mu říkají – se stal členem rodiny, když byl ještě malé káčátko. Okamžitě z něj byl nejlepší kamarád devítiměsíčního chlapečka. Od začátku si byli tak blízcí, že dokonce první Tylerovo slovo nemohlo být jiné než "kachna".

Tyler pase koníky a Bee se mu vozí po zádech.
Tyler pase koníky a Bee se mu vozí po zádech.
Autor: Facebook

Texaská rodina má dalších 11 kachen, ty už ale nemají taková privilegia jako mazlíček Bee. Beaker je i perfektní hlídač. Kdykoli se malý chlapec vzbudí, kačer začne dělat povyk, dokud se k němu nedostane. Dost často s ním i spí. Společné jídlo a často i koupání je rituálem, který nesmí žádný den chybět. Každého asi hned napadne, že žít s kachnou v domácnosti musí být krajně nehygienické. Tento problém řeší dětské plenky, které Bee nosí.

Do vany spolu kámoši nechodí, ale na zahradě v bazénku si rádi společně zadovádí.
Do vany spolu kámoši nechodí, ale na zahradě v bazénku si rádi společně zadovádí.
Autor: Facebook

Rodiče založili i stránku na sociální síti Facebook, která se jmenuje Mr.T and Bee: A Tale Of a Boy and His Ducks (Pan T. a Bee: Příběh chlapce a jeho kachen, pozn. redakce). Zde sdílejí nejen vtipné fotografie, ale i videa ze života dvou nejlepších kamarádů.

Pečující kačer nenechá nikoho, aby malému Tylerovi ublížil. • VIDEO: 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku