Video, které vás rozesměje do pěti sekund! Pes, který sebere holčičce popcorn

Tahle smějící se holčička rozesměje do deseti sekud i vás
VIDEO: Youtube.com / Kyoot Kids
Sdílej na facebooku
12. června  2016 
 06:00

Smích je zdraví prospěšný a podle předního českého psychiatra a propagátora léčby smíchem Karla Nešpora bychom se měli smát každý den, i když není čemu. Věříme, že jste se dnes již zasmáli, i tak se ale podívejte na dívenku, která vás svým smíchem doslova nakazí. Dáváme vám pět vteřin, než se začnete smát s ní!

Naši předkové i bez studií amerických vědců věděli, že veselá mysl je půl zdraví. Smích má ale skutečně prokazatelně pozitivní vliv na imunitu, podporuje odolnost vůči infekcím nebo nádorovým onemocněním. Snižuje stres, prospívá srdci a oběhové soustavě, uvolňuje svaly. Karel Nešpor, přední český psychiatr, používá smích s úspěchem v léčbě pacientů trpících závislostmi. Má v zásobě cvičení a techniky, která rozesmějí i ty, kteří procházejí těžkým obdobím. A my jsme našli holčičku, která by mohla svým smíchem s úspěchem léčit.

Těší se na popcorn, ale jejich pes vždycky přijde a kousíček té dobroty sní. Dívenku to kupodivu nijak nefrustruje, naopak propadá čím dál tím větším záchvatům smíchu. Podívejte se a bavte se s vědomím, že vlastně děláte skvělou věc pro své zdraví!

Jak okamžitě utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který funguje!

Jak okamžitě utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který funguje!

Tipů a triků na utišení plačícího dítěte jste jistě vyzkoušela a vyslechla mnoho. Podívejte se na to, jak si s miminky poradí Robert Hamilton, americký…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku