VIDEO: Který kočárek je nejlepší? Tyhle mají nejvyšší hodnocení | Supermámy

VIDEO: Který kočárek je nejlepší? Tyhle mají nejvyšší hodnocení

Jaké kočárky jsou letos nejlepší?
Foto: Shutterstock.com
Sdílej na facebooku
22. června  2016 
 06:00

Každý, kdo někdy řešil problém, jak vybrat kočárek, musel narazit na fakt, že výběr je skutečně hodně široký. A to jak ohledně toho, co se týče cenových relací, tak ohledně třeba toho, pro jaké užití se kočárky hodí. Posloužit může i kočárek z druhé ruky, důležité je, aby byl pohodlný pro vás i pro dítě. Letos jsou nejlepší tyhle! 

Potřebujete kočárek do města nebo spíše do lesa? Kočárek, který se bude především snadno skládat, nebo takový, který kromě dítěte uveze i týdenní nákup? Podobné problémy zjevně řeší rodiče po celém světě. 

Web Mommyzon, který se zabývá hodnocením dětského zboží, přinesl přehled nejlepších kočárků letošního roku. Některé sice na českém trhu nemusí být k mání, ale ani to nemusí být zásadní problém – rodiče už běžně nakupují kočárky přes internet i ze zahraničí. Většina z první sedmičky se navíc dá koupit i v Česku. 

Jak kočárky dopadly, uvidíte ve videu nebo se podívejte do FOTOGALERIE

Jaké kočárky jsou letos nejlepší? • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.
Video
Takhle doopravdy vypadají Vánoce s malými dětmi!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku