Už nikdy pravou botu na levou nohu! 9 nápadů, které rodičům usnadní život | Supermámy

Už nikdy pravou botu na levou nohu! 9 nápadů, které rodičům usnadní život

Domácí ledové obklady a další jednoduché tipy, které vám usnadní život s dětmi
VIDEO: Facebook.com/5min.crafts
Sdílej na facebooku
18. září  2016 
 06:00

Trpíte každé ráno, když se svými potomky řešíte, co si mají vzít na sebe do školky nebo do školy, protože sami v ranním zmatku nevíte, po jakém kousku oblečení sáhnout? Tak jim připravte oblečení rovnou na celý týden dopředu do předem nadepsaných krabic, jak vtipně radí tohle video. Najdete v něm rovnou devítku praktických tipů. 

Tohle jsou super nápady - podívejte se, jak s pomocí tavné pistole vyrobit z obyčejnějších silnějších ponožek protiskluzové. Nebo jak potomkovi pomoci s tím, aby vždycky na odchodu z domova poznal, která bota je levá a která pravá. Tipy jsme našli na facebookové stránce 5min.crafts. 

Domácí ledové obklady a další jednoduché tipy, které vám usnadní život s dětmi • VIDEO: 

Některé děti zase nadchne jednoduchý vtipný ukazatel toho, které činnosti mají udělat například před spaním včetně možnosti zakrýt tu, kterou už mají za sebou. A celé rodině může přijít vhod, když bude doma v ledničce po ruce pár chladivých obkladů vyrobených možná trochu nečekaně z absorpčního materiálu dětských plenek, který navíc můžete obarvit a ještě dozdobit. 

Chcete vyhrát třicet tisíc korun? Přihlaste své zlatíčko do soutěže

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
No fuj, žena po porodu! Reklama, která se nesměla objevit v přenosu…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku