Tu miluju! Malá holčička si v autě na plné pecky užívá oblíbenou písničku

Holčička tancuje v autosedačce na oblíbenou písničku
VIDEO: Youtube
Sdílej na facebooku
18. května  2017 
 06:00

Nuda v práci, starosti doma? Tohle vám zvedne náladu. Podívejte se, jak si malá Maddie užívá oblíbenou písničku. A jak si radost z pohybu nenechá zkazit ani tím, že je připoutaná v autosedačce. 

Malá Maddie trpělivě poslouchá písničku Uptown Funk, pár let starý hit, který svého času získal dvě ceny Grammy. Stojí za ním hudební producent Mark Ronson a americký zpěvák a skladatel Bruno Mars.

Batole od začátku čeká na to, až se písnička pořádně rozjede, a pak se rozvlní do rytmu. Na YouTube se video objevilo před pár dny a od té doby už ho viděly více než čtyři miliony lidí. Nedivíme se, nás taky pobavilo. 

Batolata jsou neuvěřitelná a zábavná. Tahle holčička a její trik s kabátkem taky stojí za vidění:

Batole si samo oblékne boty i kabátek. Jak to dokáže? • VIDEO: 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku