Malé limuzíny aneb golfky hodné 21. století

Foto: For baby
Sdílej na facebooku
5. června  2017 
 00:00
Prezentace klienta

Takzvané golfky už dávno nejsou jen ten kus hadru mezi dvěma tyčkami, který tahaly naše maminky. Zachovaly si jejich skladnost a lehkost, pohodlím, materiály a sofistikovanými funkcemi se ovšem blíží spíše klasickým “sporťákům”. V nových golfkách se tak děti vyspí “naležato” a prostoru mají víc, než mladší “kolegové” v korbičkách.

Příslovečným “creme de la creme” mezi golfkami dostupnými na našem trhu je kočárek Armadillo od Mamas&Papas, značky, jež si zakládá na tom, že usnadňuje život akčním rodičům. Maminky si u něj pochvalují vychytávky typu dlouhá stříška s UV 50 nebo možnost polohovat záda i opěrku nohou. Složený jej navíc mají dřív, než byste řekli borůvkový koláč - a stačí jim k tomu jedna ruka. 

Konkurenční Silver Cross pak nabízí neméně vychytaný Reflex, golfky vážící jen 8,5kg. Děti milují ergonomicky tvarovanou zádovou opěrku polohovatelnou do lehu, rodiče zase fakt, že díky vložce pro novorozence lze Reflex užívat od porodnice až do školky (nosnost 25kg). Nechybí ani stříška s UV 50+. Ano, stále je řeč o kočárku, ale váš potomek bude mít pocit, že se veze královskou limuzínou – Silver Cross je totiž značka, která dodává i na britský královský dvůr.

Oba kočárky i další modely těchto prémiových značek jsou k dostání na adresách www.silvercrossbaby.cz a www.mamas-papas.cz

 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články