Malé limuzíny aneb golfky hodné 21. století | Supermámy

Malé limuzíny aneb golfky hodné 21. století

Foto: For baby
Sdílej na facebooku
5. června  2017 
 00:00
Prezentace klienta

Takzvané golfky už dávno nejsou jen ten kus hadru mezi dvěma tyčkami, který tahaly naše maminky. Zachovaly si jejich skladnost a lehkost, pohodlím, materiály a sofistikovanými funkcemi se ovšem blíží spíše klasickým “sporťákům”. V nových golfkách se tak děti vyspí “naležato” a prostoru mají víc, než mladší “kolegové” v korbičkách.

Příslovečným “creme de la creme” mezi golfkami dostupnými na našem trhu je kočárek Armadillo od Mamas&Papas, značky, jež si zakládá na tom, že usnadňuje život akčním rodičům. Maminky si u něj pochvalují vychytávky typu dlouhá stříška s UV 50 nebo možnost polohovat záda i opěrku nohou. Složený jej navíc mají dřív, než byste řekli borůvkový koláč - a stačí jim k tomu jedna ruka. 

Konkurenční Silver Cross pak nabízí neméně vychytaný Reflex, golfky vážící jen 8,5kg. Děti milují ergonomicky tvarovanou zádovou opěrku polohovatelnou do lehu, rodiče zase fakt, že díky vložce pro novorozence lze Reflex užívat od porodnice až do školky (nosnost 25kg). Nechybí ani stříška s UV 50+. Ano, stále je řeč o kočárku, ale váš potomek bude mít pocit, že se veze královskou limuzínou – Silver Cross je totiž značka, která dodává i na britský královský dvůr.

Oba kočárky i další modely těchto prémiových značek jsou k dostání na adresách www.silvercrossbaby.cz a www.mamas-papas.cz

 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
No fuj, žena po porodu! Reklama, která se nesměla objevit v přenosu…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku