Hledáte ten NEJ sportovní kočárek? Máme pro vás horké novinky pro rok 2018

Foto: Baby direkt
Sdílej na facebooku
16. května  2018 
 00:00
Prezentace klienta

Sportovní kočárek se těší stále větší oblibě. V Itálii nebo Španělsku třeba úplně nahradil standardní hluboké kočárky. Ideální je samozřejmě takový, který vám bude věrně sloužit mnoho let, a nebudete muset řešit u každého potomka koupi nového. Jedním z nich je i horká novinka letošního roku, kočárek Zopa Mion.

Zaměřeno na detail

Zopa Mion je sportovní kočárek ve stylovém provedení s detaily v eko kůži. Jeho osobitý design neubírá nic z praktičnosti. Naopak!  Pohodlí dítěte při spánku zajistí polohování zádové opěrky a opěrky pro nožičky. Ochranu před slunečními paprsky zajistí prodloužitelná stříška se síťkou, umožňující větrání.

Nízká hmotnost a snadná manipulace

Čím je vaše dítě starší, tím je každý kilogram v kočárku znát. Nízká hmotnost je proto u sportovních kočárků jednou z hlavních předností. U Zopa Mion je to pouhých 6,8kg. Ty vám dokonale usnadní každodenní manipulaci s kočárkem. Na složení pak hravě postačí pouze jedna ruka. 

Aretace předních kol společně s odpružením všech kol naopak zajistí pohodlnou jízdu. Na přenos kočárku lze použít popruh, který je také jeho součástí. Rodiče jistě také ocení i brzdu. Její pedál je navržen tak, aby se při brzdění i odbrzdění na něj šlapalo, takže nedochází k poškození obuvi.

 

 Výhody:

- nastavitelná opěrka pro nožičky
- polohování zádové opěrky
- prodloužitelná stříška se síťkou
- aretace předních kol
-7“ zadní kola
- brzda 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.