Otec se oblékl jako Darth Vader a šel vzbudit dvouletého syna

Otec vzbudil syna coby Darth Vader
VIDEO: Youtube/Rob Lopez
Sdílej na facebooku
9. května  2016 
 12:00

Představte si, že byste spali, když by vás z postele najednou vytáhl někdo, koho se vážně bojíte. Někdo, kdo hrozivě sípe a mluví jen díky hlasovému syntezátoru, měří dva metry a je od hlavy k patě oblečen celý v černém. Včetně strašidelné masky na obličeji. Přesně to udělal jeden otec svému dvouletému synovi, když k němu do pokojíčku vstoupil coby hrozivý Darth Vader z Hvězdných válek. 

"Můj syn je velký fanoušek Hvězdných válek a miluje Dartha Vadera. Tak jsem si říkal, že bude zábava podívat se, co se stane, když ho Vader přijde probudit," vysvětluje úvodem videa Rob Lopez. Není to jeho první trochu bláznivý nápad, jak dokládá jeho kanál na facebooku. V tomhle případě si dokonce nechal dát od manželky písemné svolení. 

Je samozřejmě otázkou, jestli jsou Hvězdné války filmy pro dvouletého kluka - popravdě řečeno vůbec ne. Ale malé děti je často znají, ačkoli příběhům rozumět nemohou a často si oblíbí právě záporné postavy, jako je třeba démonický otec Luka Skywalkera. 

Dětství snů: Působivé snímky sourozenců, kteří vyrůstají na venkově bez školy a elektroniky

Dětství snů: Působivé snímky sourozenců, kteří vyrůstají na venkově bez školy a elektroniky

Novozélanďanka Niki Boon vyrůstala coby malá na venkově a stejné dětství, jak dodneška vzpomíná, se rozhodla dopřát i svým čtyřem dětem. I v dnešní…celý článek

Malý chlapeček se rozhodně nezalekl. Ani nepodivil. Sáhl pro svůj světelný meč a dal se do boje s mnohem větším a silnějším protivníkem. A jak to dopadlo? Nakonec Dartha Vadera, kterého rozhodně nepoznal, poprosil, ať mu něco přečte. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku