Otec se oblékl jako Darth Vader a šel vzbudit dvouletého syna

Otec vzbudil syna coby Darth Vader
VIDEO: Youtube/Rob Lopez
Sdílej na facebooku
9. května  2016 
 12:00

Představte si, že byste spali, když by vás z postele najednou vytáhl někdo, koho se vážně bojíte. Někdo, kdo hrozivě sípe a mluví jen díky hlasovému syntezátoru, měří dva metry a je od hlavy k patě oblečen celý v černém. Včetně strašidelné masky na obličeji. Přesně to udělal jeden otec svému dvouletému synovi, když k němu do pokojíčku vstoupil coby hrozivý Darth Vader z Hvězdných válek. 

"Můj syn je velký fanoušek Hvězdných válek a miluje Dartha Vadera. Tak jsem si říkal, že bude zábava podívat se, co se stane, když ho Vader přijde probudit," vysvětluje úvodem videa Rob Lopez. Není to jeho první trochu bláznivý nápad, jak dokládá jeho kanál na facebooku. V tomhle případě si dokonce nechal dát od manželky písemné svolení. 

Je samozřejmě otázkou, jestli jsou Hvězdné války filmy pro dvouletého kluka - popravdě řečeno vůbec ne. Ale malé děti je často znají, ačkoli příběhům rozumět nemohou a často si oblíbí právě záporné postavy, jako je třeba démonický otec Luka Skywalkera. 

Dětství snů: Působivé snímky sourozenců, kteří vyrůstají na venkově bez školy a elektroniky

Dětství snů: Působivé snímky sourozenců, kteří vyrůstají na venkově bez školy a elektroniky

Novozélanďanka Niki Boon vyrůstala coby malá na venkově a stejné dětství, jak dodneška vzpomíná, se rozhodla dopřát i svým čtyřem dětem. I v dnešní…celý článek

Malý chlapeček se rozhodně nezalekl. Ani nepodivil. Sáhl pro svůj světelný meč a dal se do boje s mnohem větším a silnějším protivníkem. A jak to dopadlo? Nakonec Dartha Vadera, kterého rozhodně nepoznal, poprosil, ať mu něco přečte. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku