Látkování: jak používat svrchní kalhotky na látkové plenky

Látkové pleny jsou ekologické a mají stále více příznivců
Látkové pleny jsou ekologické a mají stále více příznivců
Foto: Shutterstock.com
Sdílej na facebooku
25. srpna  2015 
 15:54

Podívejte se, jakým způsobem používat svrchní kalhotky na látkové pleny. Jak kalhotky, tak pleny existují v mnoha variantách, použití však nakonec může být podobně snadné, jako když byste se rozhodli pro papírové plenky. 

480p 360p 240p
Mnohé děti jsou v látkových plenkách spokojenější  • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: wall

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
1080p 720p 360p
Branky, body, kokoti: Pozor na levný pivo, krásný holky a kecy o …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku