Kojenec – co mámu čeká, a na co se připravit | Super mámy

Kojenec

Nemá ruce, přesto podá plačícímu bráškovi dudlík! Ten kluk dojímá internet

Tohle je tříletý Camden a jeho bratr Jaxton, který se narodil v červenci. Na videu oba kluci leží na zádech, avšak je mezi nimi jeden zásadní rozdíl (a nemáme na mysli věk). Camden se narodil se syndromem zvaným Amelia-phocomelia, což znamená, že mu chybí všechny končetiny – tedy ruce i nohy. Ale ani tento handicap ho nezastaví, aby pomáhal svému plačícímu bráškovi a třeba mu podal dudlík, jak je vidět na tomto videu.

15 nejlepších potravin pro děti: Díky nim budou zdravější a chytřejší!
Nejčastější chyby při usazování dětí do autosedačky
Aby vaše děťátko dobře spalo
6 druhů dětského kašle: Kdy panikařit a kdy zachovat klid?
Spánek lepší než sex, nákup bez dětí coby odpočinek. 20 situací, které pochopí jen rodiče!
Víte, proč matky nosí děti většinou na levém boku?
Pozor na reflux u dětí: Může za rýmu, záněty uší i kašel
Vozíte děti v autě v zimní bundě? Je to smrtelně nebezpečné, už to nedělejte
5 nejlepších babských rad na dětskou rýmu a kašel. Zkuste jitrocel a zábaly
Tys ho nechal celý den v pyžamu! A ještě spolu paříte na počítači
Video
Branky, body, kokoti: Nejsi panna? Šup do registru. Prasáka…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku