Kojenec – co mámu čeká, a na co se připravit | Super mámy

Kojenec

Horoskop pro děti: Jak znamení ovlivňuje talent dítěte a vztah k rodičům

Nemusíte tomu stoprocentně věřit, ale i tak je zábavné přečíst si, jakou charakteristiku přisuzují podle astrologů hvězdy vašemu potomkovi. Jak se od sebe liší děti, z nichž jedno je ve znamení Střelce a další je Býk? A co můžete čekat od malé Panny nebo Blížence? Přečtěte si základní charakteristiky dětí podle toho, v jakém se narodily znamení, jak je vidí Dagmar Kludská, autorka Velké knihy horoskopů pro vaše dítě. 

Volbou jména rozhodujete o tom, zda z dítěte bude manažer nebo prezident
Bohyně kojení: Líbí se vám kontroverzní a přitom něžné fotky?
Zakrýváte dítě v kočárku plenkou? Už to radši nikdy nedělejte!
Špatný vývoj miminka pozná fyzioterapeut už ve třech týdnech života
To musíte vidět! Miminko se poprvé setkalo s kočkou
Nemá ruce, přesto podá plačícímu bráškovi dudlík! Ten kluk dojímá internet
Existují levné a přitom bezpečné autosedačky? Na co si dát pozor
Vyhozené peníze! 15 zbytečností pro péči o miminko, které jsme nikdy nepoužili
Překvapení! 10 potravin, které děti do jednoho roku nesmějí jíst!
15 nejlepších potravin pro děti: Díky nim budou zdravější a chytřejší!
Video
Jak zabavit děti v dešti? 40 skvělých tipů, které stojí za…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku