Napadlo by vás to? Vtipné vychytávky pro všechny rodiče s kočárkem | Super mámy

Napadlo by vás to? Vtipné vychytávky pro všechny rodiče s kočárkem

720p480p360p240p
Jak si poradit s kočárky?
VIDEO: youtube/momhacks
Sdílej na facebooku
11. března  2016 
 20:51

Už vás někdy naštval kočárek, který zabírá dvě třetiny zavazadlového prostoru nebo v  něm lítá sem a tam? Nebo to, že se vám převážil, když jste z něj vyndali dítě a zapomněli na tašky na madle? Podívejte se na pár chytrých tipů, které na YouTube zveřejnil kanál WhatsUpMoms zaměřující se na všelijaké mateřské vychytávky.  

Napadlo vás někdy dát na kočárek závaží, aby se nepřevrhl, když z něj třeba vyndáte potomka? Autorky tohoto videa ano. Je to docela dobrý nápad a možná ještě lepší je ten s nálepkami, které každému napoví, jak se ten ďábelský vynález vlastně rozkládá. Nebo s odrazkami, protože ty na kočárcích nebývají, a tak nejsou kočárky ve tmě na přechodu vůbec vidět. 

Kanál WhatsUpMoms se zaměřuje na podobné vychytávky i v jiných oblastech. Tady najdete třeba pár nápadů, jak se s dětmi věnovat výtvarným činnostem bez následků. 

720p 480p 360p 240p
Nápady na tvoření s dětmi - jak si ulehčit úklid • VIDEO: 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
1080p 720p 360p
Branky, body, kokoti: Pozor na hustý chlapy a holky, co můžou za 2.…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku