Skoro slepý chlapeček poprvé spatřil svou matku: Neuvěřitelný úsměv

Malý chlapec díky speciálním brýlím poprvé spatřil matku
VIDEO: Youtube/Unusual
Sdílej na facebooku
8. dubna  2016 
 20:00

Malému Leovi byly čtyři měsíce, když poprvé spatřil své rodiče. Do té doby to bylo nemožné, protože trpí vážnou oční chorobou, kvůli níž je skoro slepý. Rodina zachytila na videu první okamžiky poté, co se kojenec poprvé rozhlédl a zářivě se usmál na svou matku. 

Krátce po narození dokáží miminka zaostřit jen na pár desítek centimetrů, což je ideální k tomu, aby viděla na matčin obličej. Následující týdny se jejich zrak zlepšuje a zhruba v šesti až deseti týdnech přichází první vědomý úsměv. 

...
Čtyřměsíční Leopold Wilbur Reppond z amerického Seattlu trpí vážným poškozením zraku v souvislosti s albinismem, lidem jako je on chybí pigment. Celé měsíce svou rodinu vlastně neviděl, rodiče mohl poznávat jen hmatem, otcovy vousy byly jiné než matčina tvář. 

Jeho příběh přinesl web Boredpanda.com, který zveřejnil i video, na němž matka Erin svému synovi speciální brýle z miraflexu poprvé nasazuje.

Jak okamžitě utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který funguje!

Jak okamžitě utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který funguje!

Tipů a triků na utišení plačícího dítěte jste jistě vyzkoušela a vyslechla mnoho. Podívejte se na to, jak si s miminky poradí Robert Hamilton, americký…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku