Skoro slepý chlapeček poprvé spatřil svou matku: Neuvěřitelný úsměv | Supermámy

Skoro slepý chlapeček poprvé spatřil svou matku: Neuvěřitelný úsměv

Malý chlapec díky speciálním brýlím poprvé spatřil matku
VIDEO: Youtube/Unusual
Sdílej na facebooku
8. dubna  2016 
 20:00

Malému Leovi byly čtyři měsíce, když poprvé spatřil své rodiče. Do té doby to bylo nemožné, protože trpí vážnou oční chorobou, kvůli níž je skoro slepý. Rodina zachytila na videu první okamžiky poté, co se kojenec poprvé rozhlédl a zářivě se usmál na svou matku. 

Krátce po narození dokáží miminka zaostřit jen na pár desítek centimetrů, což je ideální k tomu, aby viděla na matčin obličej. Následující týdny se jejich zrak zlepšuje a zhruba v šesti až deseti týdnech přichází první vědomý úsměv. 

...
Čtyřměsíční Leopold Wilbur Reppond z amerického Seattlu trpí vážným poškozením zraku v souvislosti s albinismem, lidem jako je on chybí pigment. Celé měsíce svou rodinu vlastně neviděl, rodiče mohl poznávat jen hmatem, otcovy vousy byly jiné než matčina tvář. 

Jeho příběh přinesl web Boredpanda.com, který zveřejnil i video, na němž matka Erin svému synovi speciální brýle z miraflexu poprvé nasazuje.

Jak okamžitě utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který funguje!

Jak okamžitě utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který funguje!

Tipů a triků na utišení plačícího dítěte jste jistě vyzkoušela a vyslechla mnoho. Podívejte se na to, jak si s miminky poradí Robert Hamilton, americký…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku