Matka obléká spící miminko do různých kostýmů: Podívejte se na rozkošné fotky | Supermámy

Matka obléká spící miminko do různých kostýmů: Podívejte se na rozkošné fotky

Socha Svobody
Foto: Instagram.com/lauraiz
Sdílej na facebooku
25. srpna  2016 
 10:00

Fotíte své děti horem dolem a nevíte už, jak neobvykle byste je zachytili? Fotografka Laura Izumikawa z Los Angeles na to šla celkem originálně. 

Až zatím čtyřměsíční Joey vyroste, možná se podiví, v jakých všech převlecích ji její matka fotila. Mohla si to dovolit, holčička má opravdu tvrdý spánek, a tak ji její matka může i spící oblékat a všelijak aranžovat, aniž by ji to probudilo. 

GALERIE: Malá Joey v převlecích

Původně s tím začala, protože se doma s miminkem trochu nudila, nakonec se pro ni tyhle fotky staly nejzábavnější částí dne – a baví nejen ji, jak dokládají desítky tisíc lidí, kteří sledují Lauřin profil na Instagramu, kde fotky zveřejňuje. 

Princ William prozradil trik, kterým s Kate uspává své děti

Princ William prozradil trik, kterým s Kate uspává své děti

Víte, jak své děti uspávají královští rodiče? Vlastně dost podobně jako kdokoli jiný. Princ William, otec malého George a jeho sestry Charlotte, před…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
Natočila srdceryvný vzkaz novorozenému synovi. Pak chlapečka dala k…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku