Tohle si kupte: Vybavení pro miminko, které se mi vyplatilo | Supermámy

Tohle si kupte: Vybavení pro miminko, které se mi vyplatilo

 • Foto: Shutterstock.com
  Sdílej na facebooku
  19. října  2016 
   06:00

  Pravda, na tomhle se asi žádní dva rodiče neshodnou. Někdo nedá ve výbavě dopustit na těhotenský polštář, jiný to považuje za vyhozené peníze. Schválně si přečtěte, jakých pět věcí se vyplatilo naší kolegyni, matce desetiměsíčního kluka. Co z toho jste užili i vy a co jiného byste jí doporučili? 

 • Termolahvička

  ...

  Tu musím zmínit na prvním místě. Je složité řešit mléko na výletě nebo jen na procházce, když musíte hlídat správnou teplotu a koncentraci. Takto si ho připravíte doma a nalijete ho do termolahvičky, která obsah dokáže udržet ve správné teplotě i několik hodin. Lahvička se prodává i se savičkou, je tedy připravena k okamžitému použití, nemusíte nic přelévat.

 • Koš na pleny

  ...

  Pokud se vám nechce běhat s každou použitou plenou do popelnice, a to se nám z 8. patra opravdu nechtělo, pořiďte si koš na pleny, který je balí do neprodyšné fólie. Jednorázově je to sice trochu větší investice, ale pak už nemusíte kupovat drahé kazety s náhradní fólií, jedna šikovná česká firma ji dodává za zlomek ceny.

 • Těhotenský a kojicí polštář

  ...

  Budete se smát, ale u nás doma je o něj rvačka. Už v těhotenství jsem si na něm krásně pohověla, tedy když mi ho zrovna nekradl můj muž. A teď už na něj nedá dopustit ani náš desetiměsíční syn. Polštář je z dutého vlákna, a tak se nesesypává jako typy plněné kuličkami. Můžu ho doporučit pro celou rodinu.

  Těhotenské a kojicí polštáře: Jak a které vybrat?

  Těhotenské a kojicí polštáře: Jak a které vybrat?

  Jak se zvětšuje během těhotenství břicho, začíná většina maminek přemýšlet o tom, jak si zpříjemnit spánek. V prvních chvílích zkouší podkládat břicho…celý článek

 • Sterilizátor

  ...

  Když srovnám práci, která byla kolem vyváření lahviček na návštěvách, kde jsme sterilizátor neměli, jednoznačně zvedám palec nahoru. Náš typ se dá navíc použít i jako parní hrnec, takže opět finanční úspora.

 • Předporodní kurz Porod bez obav

  ...

  Pokud jste vyplašená prvorodička, která chce dostat relevantní informace, doporučuji. Část kurzu můžete zhlédnout na internetu zdarma a pak se rozhodnout, jestli si připlatíte i za zbytek informací. Já rozhodně nelitovala, dozvěděla jsem se spoustu zajímavých a důležitých informací v teple domova. Navíc na něj připlácí i zdravotní pojišťovny, některé vám zaplatí i 100 % nákladů.

 • Kde naopak ušetřit?

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock.com

  A jak jinak ušetřit? V dnešní době, kdy má téměř každá maminka přístup k internetu, se vyplatí projet virtuální bazary. Najdete tu skoro všechno a za příznivé ceny. Také existují obchody, kde funguje zpětný odkup věcí, samozřejmě za cenu, která odpovídá stáří a opotřebení výrobku.

  10 věcí, které byste měla naučit svého syna dřív, než mu bude třináct

  10 věcí, které byste měla naučit svého syna dřív, než mu bude třináct

  Víte, co se říká? Že jak svého syna vychováte, tak se pak bude chovat v budoucím životě, třeba v manželství. Samozřejmě, že to je ještě daleko, ale…celý článek

/
Autor: Radka Pilzová
Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Tohle vědí sociální sítě o vašich dětech! Úplně je to šokovalo

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku