VIDEO: Muži si navlékli břicha, aby si vyzkoušeli, jaké je těhotenství

Muži oblékli těhotenská břicha a strávili s nimi den
VIDEO: www.kyushu-yamaguchi-wlb.com
Sdílej na facebooku
19. října  2016 
 06:00

Nemožnost zavázat si boty, bolavá záda, únava. To je jen pár potíží, na které narážejí těhotné ženy a které na svou kůži alespoň na jeden den zažila trojice japonských politiků. Učinili tak v rámci kampaně, která má Japonce přimět k většímu zájmu o rodinu. 

Schválně se podívejte, jak se tváří muži, kteří v rámci prorodinné kampaně strávili jeden den s pár kilogramy navíc. Trochu se bavili, trochu se styděli, ale energií rozhodně nepřekypovali. 

Kampaň měla upozornit na to, že každý čtvrtý muž z ostrovní země pracuje více než padesát hodin týdně a že se muži minimálně věnují své rodině, případně domácnosti. Což se možná netýká jen Japonců. 

Žena kojila cizí dítě, zatímco jeho matka byla v nemocnici: Vzbudila prudké reakce

Žena kojila cizí dítě, zatímco jeho matka byla v nemocnici: Vzbudila prudké reakce

Matka šesti dětí Rebecca Wanosik udělala něco, čím hodně pomohla jiné ženě a malému dítěti, ale zároveň za to sklidila poměrně dost pobouřených…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku