První sníh, první citron, šok z vlastního stínu: Podívejte se, jak to děti zaskočilo | Supermámy

První sníh, první citron, šok z vlastního stínu: Podívejte se, jak to děti zaskočilo

Desetkrát první setkání malých dětí s něčím novým
Foto: Youtube/Supermámy
Sdílej na facebooku
11. listopadu  2016 
 10:00

Pro malé děti je všechno nové, překvapivé a někdy až šokující. Jako pro batolata z tohoto videa, která si právě všimla vlastního stínu a bojí se ho, poprvé ochutnávají citron nebo se zvědavě rozhlížejí po prvním sněhu. Jejich reakce jsou trochu šokované a rozhodně roztomilé. Pobavte se taky. 

Zatímco některé malé děti si vlastního stínu nikdy pořádně nevšimnou nebo ano a baví je honit se s ním, některé rozčiluje, šokuje, bojí se ho a snaží se mu uhnout. Jako malá holčička a chlapeček z tohoto videa. Jiné miminko ještě vyděsila myčka aut, kterou s rodiči projíždělo, čemuž se vlastně nedivíme. 

A co taková první ochutnávka citronu? Kluk na záběrech je vlastně hrdina, protože se citronu vlastně moc nezalekl a zkoumá ho dost poctivě. Batolata u zrcadla a na sněhu už jsou vyloženě pobavená. 

Lulu, Milena, Axl, River... Jaká zvláštní jména daly celebrity dětem a proč?

Lulu, Milena, Axl, River... Jaká zvláštní jména daly celebrity dětem a proč?

River, přesněji řečeno River Rocket. Nebo Řeka Raketa. Přesně takhle se jmenuje nejmladší pátý potomek kuchařské hvězdy Jamieho Olivera a jeho ženy…celý článek

Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

Rodičovství je skvělá věc. Ale rozhodně to není procházka růžovou zahradou. Je to pěkná dřina, i když všechno běží hladce. Taky to u vás doma někdy…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
Děti, které necvičí, budou celý život ty nešikovné! Jak často by…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku