Janet Jackson v 50 letech porodila první dítě. Které slavné ženy měly miminko ve vyšším věku?

Janet Jackson s manželem
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
4. ledna  2017 
 15:00

Zpěvačka Janet Jackson porodila syna, kterému dala jméno Eissa. Zástupce zpěvačky to potvrdil časopisu The People. Zajímavý je na tom především fakt, že první potomek se umělkyni narodil v padesáti letech. 

 

 
 

Novopečená matka dlouho odmítala spekulace o tom, že je těhotná, ačkoli loni na jaře zrušila turné s odvoláním na rodinu, na kterou "se chce soustředit". „Janet a její manžel s nadšením vítají svého syna Eissa Al Mana,“ uvedl zástupce. Porod proběhl v klidu, všichni jsou v pořádku.

Je mi 40 a mám malé dítě! Varování, která byste měla slyšet!

Je mi 40 a mám malé dítě! Varování, která byste měla slyšet!

Já už chci jen ležet a číst si! A nemluvit! Přesně tohle mě občas napadne, když mám pocit, že své tříleté dítě prostě neutahám, zatímco už melu z posledního.…celý článek

Až po čase těhotenství potvrdila časopisu The People. Janet si těhotenství užívala poprvé a pro jejího manžela Wissama Al Mana (48), kterého si vzala v roce 2012, to byla také premiéra. Wissam pochází z Kataru a společně žijí v Dubaji.

Které další slavné ženy měly miminko ve vyšším věku? Dozvíte se ve fotogalerii!

 

Sdílej na facebooku
Autor: luh, red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku