Jakou barvu očí bude mít vaše dítě? Nejvzácnější jsou zelené!

Video se připravuje ...
Nejvzácnější barva očí
VIDEO: Youtube/Enormous Vids
Sdílej na facebooku
3. dubna  2017 
 11:02

Modré nebo hnědé? Nebo snad zelené? Barva očí patří mezi věci, které u miminek zajímají snad všechny. Ale nemá smysl řídit se tím, s jakou barvou očí přijde novorozenec na svět, protože ta bývá většinou tmavě modrá. Definitivně jasno bývá až někdy mezi půlrokem a prvními narozeninami. 

Zkoumá celá rodina, jestli bude mít vaše dítě oči po babičce z Mělníka nebo po prastrýci z Hané? Vlastně by to mohlo být jedno, důležité je, aby bylo zdravé, ale rodiče i širší příbuzenstvo se vždy snaží zjistit, jaké geny se dokázaly během míchání životního koktejlu prosadit.

Co všechno hraje roli a co o barvě rozhodne, čtěte ZDE

Mimochodem – více než 55 procent lidí na světě má oči hnědé, osm procent modré. Zelené jsou nejvzácnější a mají je jen dvě procenta lidí. 

Podívejte se na nejvzácnější barvy očí na světě ve videu:

Video se připravuje ...
Nejkrásnější a nejvzácnější barvy očí • VIDEO: 

Otestovali jsme: Dětské sýry jsou pro děti moc slané. Které jim nedávat?

Otestovali jsme: Dětské sýry jsou pro děti moc slané. Které jim nedávat?

Kupujete dětem sýry, protože je to dobrý zdroj vápníku a bílkovin? Tak buďte při výběru opatrní, protože zdaleka ne všechny sýry se pro ně hodí, a…celý článek

Kate a William vybrali školu pro syna (4): Jakou bude mít uniformu?

Kate a William vybrali školu pro syna (4): Jakou bude mít uniformu?

Zatím princ George, syn vévodkyně Kate a jejího manžela Williama, navštěvuje soukromou montessori školku v Norfolku, kam nastoupil v lednu 2016. Od…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: Maminka.cz/Klára Kotábová
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.
Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku