Křečkovi: Reality show ze života zvířecí rodiny. Podívejte se s dětmi

Na webu můžete neustále sledovat celkem čtyři samičky křečka džungarského
Na webu můžete neustále sledovat celkem čtyři samičky křečka džungarského
Foto: Ladislav Křivan
Sdílej na facebooku
6. ledna  2016 
 00:00

Tohle stojí za vidění. Řeč je o nové reality show ze života čtyř křečků, kterou můžete sledovat na internetu 24 hodin denně. Zábava pro děti i dospělé zaručena. Sledování zvířat je oblíbené na celém světě, a právě křečíci džungarští jsou známí tím, že v dobře vybaveném terárku dělají až cirkusové kousky.

Podívejte se na novou zvířecí reality show. Vystupují zde čtyři samičky křečíků džungarských, jejichž život můžete sledovat díky on-line kamerám ZDE.

...
„Džungaráci jsou často aktivní i přes den. Tyhle čtyři holčičky jsou navíc ještě mláďata, tak se různě kočkují, spinkají spolu, kradou si jídlo,“ popisuje Eva Dudíková z chovné stanice Mandarins, kde se Křečkovi narodili. Tvůrci reality show doufají, že si sledování křečků oblíbí každý milovník zvířat, včetně dětí.

A co se dělo první den show, tedy v úterý 5. ledna? Křečkovi ho spíš prospali, ale i tak došlo každou hodinu na proběhnutí na kolotoči, konala se malá bitva o místo u pítka a Sněhurka si dvakrát dala šplh do věže. 

Holky už si na sebe zvykly

...
Proč jen samičky? Aby spolu mohlo žít víc křečků pohromadě, musí se znát. I čtyři křečky seznamovala chovatelka dlouho předtím, než odjeli do Prahy. Kdyby si na sebe holky nezvykly, mohlo by pak soužití skončit i smrtí. „Jsou to dvě a dvě sestry, jejich rodiny jsou navíc generačně v příbuzenském vztahu,“ vysvětluje chovatelka. Holky jsou zatím bez samečka, na rozmnožování jsou ještě malé. Ženicha jim redakce Blesk.cz přiveze až na jaře.

Samičky se jmenují Halina, Kačenka, Drahuška a Sněhurka. Podívejte se na jejich řádění na videu! Křečkovy můžete sledovat 24 hodin denně na adrese www.blesk.cz/kreckovi a mají taky vlastní stránku na Facebooku!

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku