Skvělý trik: Matka natočila video, jak naučit děti zavazovat tkaničky | Supermámy

Skvělý trik: Matka natočila video, jak naučit děti zavazovat tkaničky

Takhle to dělej - návod, jak naučit dítě zavazovat si tkaničky
VIDEO: www.facebook.com/UnstoppableMother
Sdílej na facebooku
6. června  2018 
 12:00

Znáte asi pět triků, jak předškoláky naučit zavazovat tkaničky, a ani jeden nefunguje? Takže vaše dítě nosí boty na suchý zip a všelijaké samozavazovací tkaničky. Spousta dětí si tak neumí zavázat boty v době, kdy už chodí do školy, což může být problém, protože na ně dříve nebo později dojde. Našli jsme skvělý návod, který by mohl zabrat i u vás. 

Tohle video na Facebooku nasbíralo více než šest milionů sdílení a není divu. Ukazuje vlastně úplně jednoduchý trik, jak naučit děti, aby si samy zavazovaly boty na tkaničky. Jeho autorkou je Kirsten Johnson z webové stránky Unstoppable Mother.

Takhle to dělej - návod, jak naučit dítě zavazovat si tkaničky • VIDEO: 

"Tohle je nejjednodušší způsob na světě, jak je to naučit," tvrdí – na videu je vidět, jak uváže klasické smyčky, neutahuje je, ale nechává volnější tak, aby do nich šly zastrčit konce tkaniček. Teprve pak je klasicky utáhne. Její sedmiletý syn Rylan, který ve videu vystupuje, se to naučil právě takhle. A nejen on, jak ukazuje spousta děkovných reakcí ostatních rodičů. 

Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

Rodičovství je skvělá věc. Ale rozhodně to není procházka růžovou zahradou. Je to pěkná dřina, i když všechno běží hladce. Taky to u vás doma někdy…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Samy ven a sem tam facka? Tohle všechno už děti nezažijí, ačkoli…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku