Proměna pokojíčku: Místo skladiště holčičí pokoj pro indiánku | Supermámy

Proměna pokojíčku: Místo skladiště holčičí pokoj pro indiánku

V příjemném dětském pokojíčku nemusí být mnoho barev ani nábytku. Naopak. Ale také by neměl vypadat jako holobyt.
Foto: Nové proměny bydlení
Sdílej na facebooku
22. července  2017 
 06:00

Takhle jednoduché a přitom efektní to někdy může být. Podívejte se, jak se proměnil pokojíček pro tříletou Anežku, když se jeho úpravy ujala designérka Andrea z redakce časopisu Nové proměny bydlení. Proměnila skladiště v holčičí pokoj, který je hezkou ukázkou, jak se vyhnout stylu barbie nebo přeplácanému cirkusu. 

 

Prostor Místnost v čtyřpokojovém bytě v pražském činžáku bývala původně kuchyně se spíží. Současní nájemníci v ní měli skladiště i pokoj pro hosty, kde byly skříň, matrace a krabice s věcmi.

Problém Do nájemního bytu nechtěla rodina příliš investovat. Designérka Andrea se musela zaměřit na levnější řešení. S Anežčinou maminkou nejvíc řešily koberec.

GALERIE PROMĚNY HOLČIČÍHO POKOJÍČKU

Řešení Stačilo si pomoci stavebními paletami a menšími kusy nábytku. Nebylo třeba hodně barev, hračky a knížky přinášejí barevnost samy o sobě. Ve výběru podlahové krytiny zvítězil vlněný koberec, krásně sladěný s dalšími doplňky. 

Design: Andrea Beranová, foto: Veronika Raffajová

Chcete vymyslet dětem nový pokojíček a nevíte, jak na to? Rozhodně se zeptejte i jich!
Nebojte se děti zapojit do rozhodování o tom, jak bude vypadat jejich pokojíček • VIDEO: 

Vyrobeno v spolupráci s časopisem Nové proměny bydlení

Matka vyhodila dětem skoro všechny hračky. Tvrdí, že to rodině prospělo

Matka vyhodila dětem skoro všechny hračky. Tvrdí, že to rodině prospělo

Před čtyřmi lety měla Allie tři děti a její dům vypadal jako po výbuchu. Zejména proto, že všude byly dětské hračky, kousky stavebnic a skládaček,…celý článek

Kate a William řeší s dětmi stejné problémy jako všichni rodiče světa. Jak?

Kate a William řeší s dětmi stejné problémy jako všichni rodiče světa. Jak?

Je svým způsobem uklidňující, že snad nejsledovanější rodičovský pár světa – Kate Middleton a princ William – řeší s dětmi stejné situace…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: wall

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku