Kate a William řeší s dětmi stejné problémy jako všichni rodiče světa. Jak?

Ne, vážně nemůžeš stříkat z pistole na bublifuk po Charlotte ani po nás!
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
5. února  2017 
 13:00

Je svým způsobem uklidňující, že snad nejsledovanější rodičovský pár světa – Kate Middleton a princ William – řeší s dětmi stejné situace jako kdokoli z nás. Těchto pár fotografií to ukazuje více než výmluvně. 

Samozřejmě se můžeme jen domýšlet, co přesně královští rodiče na snímcích svým dětem říkají a co po nich chtějí, ale výraz jejich obličeje je většinou dost výmluvný. A my mu rozumíme. 

Podívejte se do naší galerie, jaké situace s dětmi Kate a William řeší, uvidíte, že se chovají úplně stejně jako naprostá většina rodičů světa, i když se jejich syn zrovna nemračí na nepříjemnou tetičku, ale na samotnou anglickou královnu. 

Protože i princ George, momentálně tři a půl roku starý, občas brečí a občas se vzteká, stejně jako se rok a půl stará princezna Charlotte podobně jako všechna batolata světa chce rýpat v zemi. A klidně k tomu použije lízátko. 

 

7 potravin, které by děti měly ochutnat do prvních narozenin

7 potravin, které by děti měly ochutnat do prvních narozenin

Možná vaše dítě s důvěrou ochutná všechno, co mu předložíte, možná, že zkusí jen to, co samo bude chtít. Náš článek nediktuje, jen doporučuje,…celý článek

10 věcí, které lidé vůbec netuší o novorozencích, a pak se diví

10 věcí, které lidé vůbec netuší o novorozencích, a pak se diví

Existuje spousta věcí, na které byste měla dát pozor, až přijedete s miminkem domů z porodnice. Tyhle vám ale vrásky dělat nemusí, i když to možná…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku