Slavní tatínkové a jejich děti: Jaký rodič je David Beckham, Ben Affleck nebo Mark Zuckerberg?

Svého otce opravdu miluje. Zoe Kravitz a její tatínek, slavný hudebník Lenny.
Foto: Instagram/zoeisabellakravitz
Sdílej na facebooku
25. února  2016 
 06:00

Je to dojemné a je to sexy. Pohled na muže, který se rozněžňuje nad svým potomkem, prostě nikdy neomrzí. Slavní tatínkové se s portréty svých dětí často chlubí na sociálních sítích. Vybraly jsme pro vás ty nejznámější slavné tatínky.

V běžném životě jsou leckdy drsňáci a bouřliváci. Někteří, jako třeba americký raper Kanye West, mají dokonce i problémy se zákonem. Jakmile jsou ale v přítomnosti svých dětí, začnou se usmívat od ucha k uchu a jsou krotcí jako beránci.

David Beckham líbá svou dcerku Harper • VIDEO: 

Se svými potomky se také rádi chlubí na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru, a se svými fanoušky tak sdílejí chvíle rodinného štěstí. Podívejte se tedy do galerie na fotky, které vás chytnou za srdce.

Mark Zuckerberg s rodinou - přejí nový čínský rok mandarínsky. • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: is

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku