Tomu neuvěříte! Tatínkové chodí na kurzy česání dcer. Proč?

Kurz pro tatínky: naučte se česat své dcery
VIDEO: Youtube.com / 60 Second
Sdílej na facebooku
7. března  2018 
 06:00

Česání vlasů bylo jeho noční můrou. Neuměl to. A jelikož vychovával dceru sám, nezbylo mu nic jiného než se to naučit. Phil Morgese z Floridy to dokázal. A nejen to – rozhodl se, že pomůže i ostatním zoufalým otcům. A pořádá kurzy účesů pro tatínky. "Není to jen o česání copánků, hlavní je pouto mezi otcem a dcerou," říká. 

Phil Morgese z floridského města Daytona Beach zůstal s dcerou Emmou sám. Holčičce byl teprve rok, a Phil se tak musel začít starat. Nejvíce ho trápilo to, že svou Emmu neumí učesat tak, jak by si ona přála. "Moje frustrace z vlasů začala velice brzy, v momentě, kdy ona začala své vlasy milovat," vzpomíná. A to Phila motivovalo, aby se naučil s vlasy pracovat. 

Získal dost zkušeností, a tak se rozhodl předávat je dál. "Rozhodl jsem se zorganizovat workshop pro tatínky, abych jim pomohl porozumět vlasům," vypráví. A má úspěch. Na  kontě má již 34 lekcí a přes 300 zúčastněných tatínků.

Všechny kurzy pořádá tenhle táta zdarma a říká, že to rozhodně není jen o česání. Podle něj je nejdůležitější to pouto mezi dcerou a otcem. "I špatně udělaný culík je společně strávený čas a to je na tom opravdu to nejdůležitější," tvrdí Phil.

Otcovství se podle něj vyvíjí. A genderové role? Ty prostě musí tatínkové na chvilku odložit stranou. 

Rodičovská dovolená? Tenhle táta šílené i vtipné situace kreslí

Rodičovská dovolená? Tenhle táta šílené i vtipné situace kreslí

Tenhle tatínek ví, co znamená rodičovská dovolená a co všechno obnáší. A možná by jako mnozí vyškrtl označení dovolená. Protože tu si každý představuje…celý článek

Být tátou holčičky dá zabrat. Co všechno musí muži vytrpět?

Být tátou holčičky dá zabrat. Co všechno musí muži vytrpět?

Muži by to jistě potvrdili. Být tatínkem holčičky je skvělé, ale někdy je to také pěkná fuška. Co všechno musí otcové "vytrpět", když jsou sami se…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku