Chcete se dojmout? Podívejte se, co všechno dělají tátové pro své dcery

Smrsknou se tak, aby se malé dítě vešlo
Foto: Boredpanda.com/Instagram/Soosh
Sdílej na facebooku
7. dubna  2016 
 06:00

Malým holčičkám se často zdají jejich otcové nejsilnější, nejchytřejší a vůbec nejlepší na světě – bez ohledu na to, jací jsou doopravdy. Proč ne. Láskyplný vztah mezi otcem a dcerou teď ve svých půvabných akvarelech zachytila mladá malířka Snezhana Soosh, která je zveřejnila na síti Instagram. 

Vztah otce a dcery může jednou rozhodovat o tom, jak bude jednou v životě žena spokojená a jaký bude její vztah k mužům. Otcové totiž rozhodují mimo jiné o sebevědomí svých dcer i o tom, jaké nároky budou mít na své budoucí partnery. 

A buduje se už v době, kdy jsou děvčátka úplně malá. Přesně to na svých obrázcích ukazuje Snezhana Soosh, jejíž dílka plná emocí jsme našli na webu Boredpanda.com. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku