Originální jarní mikiny pro holky i kluky! Které barvy a potisky si zamilují?

Jarní dětské mikiny jsou plné barev a oblíbených motivů.
Foto: archiv firem
Sdílej na facebooku
9. dubna  2016 
 06:00

Jaro je tu a s ním i zbrusu nové dětské kolekce plné svěžích barev, vtipných obrázků a motivů z oblíbených pohádek. Udělejte svým ratolestem radost a pořiďte jim jarní mikinu, ve které udělají spoustu parády.

Ať už máte doma malou princeznu nebo roztomilého raubíře, krásnou mikinu seženete jak v dívčím, tak v chlapeckém provedení. Pro holčičky jsou v nových kolekcích připraveny samozřejmě převážně růžové kousky, aktuálně především s princeznou Elsou z animovaného filmu Frozen a také s nesmrtelnou parťačkou myšáka Mickeyho Minnie. Velmi oblíbeným odstínem je také nebesky modrá, která je aktuální barvou roku, a bílá, která je sice krásná, ale poněkud nepraktická. Z holčičích mikin letos zmizely kapuce, a to především proto, že mikina je podle aktuálních trendů považována spíše za elegantní kousek vhodný i k sukním.

U chlapeckých mikin také kapucí ubylo, ale stále ty klasické sportovní kousky seženete. Po velkém fenoménu Star Wars teď přichází mikiny s Batmanem a originálními potisky a nápisy.

Před nákupem se inspirujte v naší fotogalerii!

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku