Takhle to vypadá doopravdy: Fotky z běžného rodinného života plné emocí

Foto: dayinlife.ie/boredpanda.com
Sdílej na facebooku
5. června  2016 
 16:00

Fotograf Tomasz Laskowski z irského Dublinu se rozhodl zachycovat obyčejné okamžiky, které dnes a denně prožívá jeho rodina, protože podle něj nejlépe zobrazují skutečný život. Se ženou má šestiletou dceru a tříletého syna a tvrdí, že ze všeho nejraději by svou rodinu vzal na dvoutýdenní dovolenou někam, kde by nebyly počítače, elektřina ani internet. 

"Denně vypiju asi tři hektolitry kafe," říká o sobě fotograf Tomasz, které své fotky zveřejňuje mimo jiné na webu dayinlife.ie. Tvrdí také, že díky svým dvěma dětem zná zhruba dvacet jmen ze světa My Little Pony. O své dceři říká, že chce být vědkyní, zubařkou, lukostřelkyní nebo princeznou, zatímco syn prochází silným obdobím vzdoru. 

Na jeho rodinný život se můžete podívat do působivé FOTOGALERIE. Autor snímků je přesvědčen, že kombinace chaosu, který děti průběžně vytvářejí, a vhodně zvolené kompozice nakonec vede k tomu, že snímky nejlépe vypovídají o tom, jaký skutečně je život jeho rodiny. 

Fotografie z projektu 365, kterým zachycuje život své rodiny vždy jednou fotografií denně, najdete také na jeho Facebooku

Neobyčejné: Náhradní matka porodila dítě, na sále byla i jeho rodina

Neobyčejné: Náhradní matka porodila dítě, na sále byla i jeho rodina

Fotografka Leilani Rogers z amerického Austinu se specializuje na fotografování těhotenství a porodu. Nedávno na svém webu zveřejnila dojemné snímky,…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy