Takhle to vypadá doopravdy: Fotky z běžného rodinného života plné emocí

Foto: dayinlife.ie/boredpanda.com
Sdílej na facebooku
5. června  2016 
 16:00

Fotograf Tomasz Laskowski z irského Dublinu se rozhodl zachycovat obyčejné okamžiky, které dnes a denně prožívá jeho rodina, protože podle něj nejlépe zobrazují skutečný život. Se ženou má šestiletou dceru a tříletého syna a tvrdí, že ze všeho nejraději by svou rodinu vzal na dvoutýdenní dovolenou někam, kde by nebyly počítače, elektřina ani internet. 

"Denně vypiju asi tři hektolitry kafe," říká o sobě fotograf Tomasz, které své fotky zveřejňuje mimo jiné na webu dayinlife.ie. Tvrdí také, že díky svým dvěma dětem zná zhruba dvacet jmen ze světa My Little Pony. O své dceři říká, že chce být vědkyní, zubařkou, lukostřelkyní nebo princeznou, zatímco syn prochází silným obdobím vzdoru. 

Na jeho rodinný život se můžete podívat do působivé FOTOGALERIE. Autor snímků je přesvědčen, že kombinace chaosu, který děti průběžně vytvářejí, a vhodně zvolené kompozice nakonec vede k tomu, že snímky nejlépe vypovídají o tom, jaký skutečně je život jeho rodiny. 

Fotografie z projektu 365, kterým zachycuje život své rodiny vždy jednou fotografií denně, najdete také na jeho Facebooku

Neobyčejné: Náhradní matka porodila dítě, na sále byla i jeho rodina

Neobyčejné: Náhradní matka porodila dítě, na sále byla i jeho rodina

Fotografka Leilani Rogers z amerického Austinu se specializuje na fotografování těhotenství a porodu. Nedávno na svém webu zveřejnila dojemné snímky,…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.