66 rodičovských vychytávek: Tohle vám usnadní život s dětmi

Otec oddělil trojčata v autě deskami, aby se nehádala
Foto: Boredpanda.com
Sdílej na facebooku
3. prosince  2016 
 06:00

Život s malými dětmi je zábavný i náročný zároveň. Naštěstí se vždycky dá zjednodušit pomocí různých vychytávek – tady máte přes šest desítek těch, které dali dohromady na webu Boredpanda.com. 

Nechtějí jíst léky? Vypátrají sladkosti, sebelépe je schováte? Neustále vymotávají toaletní papír? Všichni to známe a všichni se to snažíme nějak vyřešit nebo aspoň přežít do doby, než děti dostanou rozum. Nebo než nás napadne, jak si život s nimi v tomto ohledu usnadnit. Tahle GALERIE vám užitečné triky naservíruje pěkně pohromadě. 

Dítě brečící v letadle? Společnost dala všem cestujícím letenky zadarmo

Dítě brečící v letadle? Společnost dala všem cestujícím letenky zadarmo

Létání s malými dětmi bývá občas utrpení pro všechny. Děti bolí uši nebo se prostě nudí, a proto brečí. Jejich rodiče jsou zpocení až na zádech, jak…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku