Dítě brečící v letadle? Společnost dala všem cestujícím letenky zadarmo

Už před cestou je jasné, že to bude náročné
Foto: Youtube/BPŽ
Sdílej na facebooku
24. listopadu  2016 
 18:00

Létání s malými dětmi bývá občas utrpení pro všechny. Děti bolí uši nebo se prostě nudí, a proto brečí. Jejich rodiče jsou zpocení až na zádech, jak se snaží být co nejméně nápadní, zatímco se na ně upírají zraky všech cestujících, kteří jsou taky celkem pochopitelně rozmrzelí. 

Dovedete si představit, že budou cestující v letadle tiše, nebo dokonce nahlas doufat, že se malé děti zase rozbrečí? A přece se to stalo. A to na nedávném letu číslo 213 letecké společnosti JetBlue z New Yorku na východě USA do Long Beach na západním. 

Letecká společnost dala cestujícím letenky zadarmo kvůli dětem plačícím na palubě • VIDEO: 

Když se cestující včetně matek s dětmi posadili, ozvalo se kromě standardního hlášení ještě jedno, kterým letuška oznámila něco nečekaného. "Pokaždé, když se nějaké malé dítě na palubě rozpláče, dostanete slevu 25 procent na další letenku od naší společnosti. Jinými slovy, čtyři plačtivé scény znamenají letenku zdarma pro každého z vás!"

Nejroztomilejší fotky královských dětí George a Charlotte: Jak rostou?

Nejroztomilejší fotky královských dětí George a Charlotte: Jak rostou?

Děti jednoho z nejsledovanějších párů na světě rostou jako z vody a jsou čím dál tím roztomilejší. Podívejte se na téměř třicítky nejhezčích fotek…celý článek

Reklamní video nazvané FlyBabies pak ukazuje, že jakmile se dítě rozplakalo, místo obvyklého významného pomlaskávání a rozmrzelého mručení se ozývá smích a potlesk. Asi by byli všichni ochotní tvrdit, že pláč je úplně snesitelný a možná skoro roztomilý. Samozřejmě, týkalo se to jen tohoto jednoho letu, ale i tak to třeba trochu změní náhled na cestující děti. 

Zbytečná dětská výbavička? Za co nemusíte utrácet, protože to nevyužijete

Zbytečná dětská výbavička? Za co nemusíte utrácet, protože to nevyužijete

Jako prvorodička nejspíš nemáte přesnou představu o tom, co všechno budete pro své miminko v příštích měsících potřebovat. Reklamy tvrdě útočí a vy…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku