Super trik: Otec uspal dítě za pouhých 41 sekund!

Otec uspal dítě pomocí ubrousku za necelou minutu
VIDEO: Youtube/Supermámy
Sdílej na facebooku
5. prosince  2016 
 14:52

Zdá se, že problémy rodičů s uspáváním nejmenších dětí může vyřešit obyčejný papírový ubrousek. Nebo to tak alespoň vypadá podle tohoto videa, které zveřejnil jeden australský otec. A ne, nebudete ho potřebovat k tomu, abyste si setřeli pot z čela. 

Zkoušeli jste někdy uspat několikadenní, několikatýdenní nebo několikaměsíční dítě? Pak asi víte, jaká dřina to je. Australan Nathan Dailo se přitom tváří, že to nic není – a vypadá to tak. Schválně se podívejte na jeho video. 

Otec na něm dokáže tříměsíčního chlapečka jménem Seth uspat za pouhých 41 sekund díky tomu, že mu po tváři jemně přejíždí papírovým ubrouskem. Zdá se však, že úplně univerzální rada to není, protože editor webu Popsugar.com, který trik vyzkoušel, zjistil, že na jeho potomka to nezabralo. Ten si prostě chtěl hrát s tou novou zajímavou hračkou. 

Skvělá vychytávka: Spočítejte si, kdy má jít vaše dítě spát!

Skvělá vychytávka: Spočítejte si, kdy má jít vaše dítě spát!

Jasně, předškoláci by měli spát až dvanáct hodin denně, školáci deset. Jenže jak najít ideální dobu, kdy je zahnat do postele, když jedno usne hned…celý článek

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Zobrazit domovskou stránku