Kate a William po dlouhé době ukázali fotky prince George a malé Charlotte

Vévodkyně Kate ukázala rozkošné děti.
Foto: Reuters
Sdílej na facebooku
26. prosince  2016 
 10:00

Vánoce se staly další příležitostí, při níž se na veřejnosti předvedla rodina vévody a vévodkyně z Cambridge. William a Kate tráví svátky s rodinou Kate Middletonové, s níž se v neděli 25. prosince ráno vydali – i s malými dětmi Georgem a Charlotte – do kostela v Englefieldu v hrabství Berkshire. 

Bohoslužby v kostele se zúčastnili i tříletý George a roční Charlotte. Celá rodina dostála elegantnímu stylu, jaký razí zejména Kate. Do kostela se vydali i rodiče Kate Michael a Carol Middletonovi, její bratr James i nechyběla ani sestra Kate Pippa se snoubencem Jamesem Matthewsem.

Jsou to první snímky královských dětí po delší době, naposledy se nějaké objevily koncem září, když byla rodina na státní návštěvě Kanady. 

Další fotky královských dětí a rodičů najdete ZDE

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku