Kate a William čekají třetí dítě. Jak by se mohlo jmenovat?

Vévodkyně Kate pár dní před tím, než oznámila třetí těhotenství
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
4. září  2017 
 12:00

Vévodkyně Kate a princ William oznámili světu radostnou novinu: Čekají další miminko. Princ George a princezna Charlotte se tak dočkají třetího sourozence. Stejně jako u předchozích těhotenství Kate opět trpí silnými těhotenskými nevolnostmi, proto musela zrušit svůj program. A některá média už nyní spekulují, jak by se mohl další královský potomek jmenovat. 

"Jejich královské výsosti vévoda a vévodkyně z Cambridge vám s potěšením oznamují, že vévodkyně z Cambridge očekává třetího potomka. Královna a obě rodiny mají z této zprávy velkou radost," oznámila královská rodina překvapivě prostřednictvím Kensingtonského paláce.

Radostnou novinu sdělili Kate a William světu zrovna v době, kdy čtyřletý princ George nastupuje do školy Thomas's Battersea v jižním Londýně. A učinili tak zřejmě z důvodu Katiných těhotenských nevolností. Kvůli těm totiž musela zrušit svá vystoupení na veřejnosti. Dnes se tedy nezúčastní chystané návštěvy londýnského dětského centra Hornsey Road.

Alice, Alexandra, James, či Philip? 

Přestože oficiální oznámení těhotenství vydala rodina Williama a Kate teprve dnes, britský deník The Guardian již nyní spekuluje o jménech budoucího člena královské rodiny. V případě dívky zmiňuje jména Alice a Alexandra a v případě chlapce tipuje Jamese nebo Philipa.

Zatím není jasné, jak dlouho je vévodkyně těhotná, podle všeho by se George a Charlotte mohli dočkat sourozence počátkem příštího roku.

Kate se touhou po třetím dítěti nijak netajila. O dalším těhotenství Kate nedávno žertovala na své cestě do Polska, když dostala plyšovou hračku. „Budeme muset mít více dětí,“ otočila se s úsměvem na manžela.

Školní retro: 15 věcí, které jste nejspíše do školy nosili taky

Školní retro: 15 věcí, které jste nejspíše do školy nosili taky

Pamatujete na náladu z doby, kdy jste sam chodili do školy? Připomeňte si ji i díky fotkám retro školních pomůcek. Zatímco dnešní děti nosí do školy…celý článekI princezna Charlotte se umí vztekat

Princezna Charlotte už toho má dost! Vztek malé holčičky na letišti • VIDEO: 

Už při předchozích dvou těhotenstvích Kate trpěla takzvaným "hyperemesis gravidarum" a hodně zvracela. Když čekala George, byla dokonce hospitalizována v nemocnici a lékaři jí museli podávat velké množství tekutin, živin a jiné posilující látky. Když čekala princeznu Charlotte, pečovali o ni doma v Kensingtonském paláci. I tehdy musela vévodkyně rušit svůj program. 

Kate a William vychovávají již dvě děti, princ George přišel na svět 22. července 2013 a princezna Charlotte 2. května 2015. Takhle jim rostou, podívejte se do galerie.

 

Kate a William řeší s dětmi stejné problémy jako všichni rodiče světa. Jak?

Kate a William řeší s dětmi stejné problémy jako všichni rodiče světa. Jak?

Je svým způsobem uklidňující, že snad nejsledovanější rodičovský pár světa – Kate Middleton a princ William – řeší s dětmi stejné situace…celý článek

Princezna Diana a vévodkyně Kate: Byly si jako matky tak podobné!

Princezna Diana a vévodkyně Kate: Byly si jako matky tak podobné!

Jaká by asi byla Diana jako babička? To se bohužel nedozvíme, ovšem můžeme si připomenout, jaká byla máma. Podívejte se na fotografické momentky, které…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku