Jak v dětství vypadala vévodkyně Kate, Victoria Beckham či Jennifer Lopez

Vévodkyně Kate coby žákyně
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
28. ledna  2017 
 18:00

Někteří lidé se za své fotky z dětství stydí, jiní je vytáhnou a ještě se jim zasmějí. Platí to i u celebrit – herečka Catherine Zeta-Jones například tvrdí, že byla mnohem ošklivější než její starší bratr. Naopak budoucí modelky Bella a Gigi Hadid se vždycky fotily rády a taková Lady Gaga byla zjevně vždycky komediantka. 

Některé celebrity si byly podobné už coby malé děti, stačí se podívat třeba na to, jak vypadaly Victoria Beckham nebo modelka Kate Moss. Ale v uhlazeném chlapečkovi v poněkud předpotopním svetříku by budoucího krasavce Orlanda Blooma asi hledal jen málokdo. 

Podobná si byla i vévodkyně Kate, i když jí z očí kouká spíš nějaká čertovina a do dnešní uhlazené lady má celkem daleko. Na další fotky z dětství slavných se podívejte v naší galerii.  

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku