Otec zveřejnil fotky, které ostatní rodiče šokovaly. Jak to bylo doopravdy? | Supermámy

Otec zveřejnil fotky, které ostatní rodiče šokovaly. Jak to bylo doopravdy?

Holčička s noži
Foto: Boredpanda.com
Sdílej na facebooku
6. dubna  2017 
 21:00

Tohle jsou fotky, které mohou vyvolávat infarktové stavy. Zvláště pokud je člověk rodičem a má doma podobně staré dítě. Roční holčička s obrovskou kuchyňskou kudlou? Ta samá holčička na zábradlí nad schodištěm? Na otcově klíně, zatímco se auto řítí po dálnici? To snad ne! 

Tyhle fotky – přinejmenším některé z nich – už pár dní kolují internetem a rodiče pod nimi diskutují o tom, jak jsou jiní otcové a matky nezodpovědní a co všechno dopustí. Není se zase tak moc čemu divit, snímky vypadají drsně. Ale pravda je trochu jiná. 

Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Tyhle holky mají herecký talent! Viděli jste film Frozen, jehož hlavními hrdinkami jsou sestry Elsa a Anna? To je ten, který už několik let milují…celý článek

Všechny fotky jsou nahrané. Schválně se na ně podívejte ZDE. "Upravil jsem ve photoshopu fotky dcery, aby to vypadalo, že se ocitla v krajně nebezpečných situacích," přiznal autor snímků vystupující na netu pod nickem Steec. Zveřejnil je na webu Reddit.com. Podle něj je až neuvěřitelné, jak snadno lidé uvěřili, že jde o reálné fotky. 

Troufáme si tvrdit, že i tenhle vtipálek bude ve skutečnosti stejně něžným a milujícím otcem jako táta z následujícího kresleného videa.

Co dělají tatínkové pro své malé dcery • VIDEO: 

Doktor natočil "něžný" císařský řez. Neuvěřitelné záběry, jaké jste ještě neviděli

Doktor natočil "něžný" císařský řez. Neuvěřitelné záběry, jaké jste ještě neviděli

Někdy jsou ženy po císaři smutné, že dítě neporodily přirozenou cestou, ovšem i císařský řez může být nezapomenutelný. Třeba jako ten, který vidíte…celý článek

Kate a William vybrali školu pro syna (4): Jakou bude mít uniformu?

Kate a William vybrali školu pro syna (4): Jakou bude mít uniformu?

Zatím princ George, syn vévodkyně Kate a jejího manžela Williama, navštěvuje soukromou montessori školku v Norfolku, kam nastoupil v lednu 2016. Od…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku