Dojemné fotografie sourozenců, které vás chytnou za srdce!

Dojemné fotografie sourozenců, které vás chytnou za srdce!
Fotografie
Foto: internal
Sdílej na facebooku
26. dubna  2017 
 06:00

Není nic roztomilejšího, než když se podíváte na fotky, na nichž se poprvé uvidí starší bratři nebo sestry se svými právě narozenými sourozenci. No není to dojemné, vidět sourozeneckou lásku?

Vzpomínám si, jak pokaždé mé starší děti vítaly ty mladší, které do rodiny přišly. Objímaly je, hladily po hlavě, snášely hračky a nejrůznější dobroty do postýlky, i když věděly, že ještě dlouho je nebudou smět jíst. Okamžiky čisté lásky, bezelstné, naprosto všeříkající. Možná za pár let budou mezi sebou soupeřit, hádat se o postel, tablet, nebo dokonce bojovat o holku, vždycky tu ale zůstane to nejsilnější – sourozenecká solidarita, pochopení a láska.

Jak vypadala Kate coby malá a jak rostou její děti George a Charlotte?

Jak vypadala Kate coby malá a jak rostou její děti George a Charlotte?

Tyhle záběry zatím skoro nikdo neviděl. Fotky pocházejí ze čtvrt století starého svatebního videa a zachycují budoucí vévodkyni Kate se sourozenci…celý článek

Ve světě se tak moc cení tenhle zvláštní druh lásky, že se dokonce slaví Den sourozenců, který připadá na 10. duben. Svátek se začal slavit v roce 1998 v USA a brzy se rozšířil do Austrálie, Indie, Kanady a dalších zemí. Duchovní matkou tohoto Sibling Day je Claudia Evart, která v raném dětství ztratila oba své sourozence – a 10. dubna měla narozeniny její sestra Lisette. „Je důležité ctít sourozence, protože to je naše krev. A protože je dobré ctít vazby mezi členy rodiny,“ říká.

 

Jak prožívají děti své první setkání se sourozenci? Podívejte se na naše video:

Jak děti zvládají první setkání se sourozenci • VIDEO: 

 

20 zvláštních výrobků, které rodiče pořizují svým dětem. Tomu neuvěříte

20 zvláštních výrobků, které rodiče pořizují svým dětem. Tomu neuvěříte

Vlastně to chápeme. Těhotné ženy – a někdy i jejich muži – jsou mimořádně náchylné k tomu, koupit kdejakou blbost. Stejně jako rodiče nejmenších dětí.…celý článek

Co vyvádějí dvouletá dvojčata, když je rodiče dají spát?

Co vyvádějí dvouletá dvojčata, když je rodiče dají spát?

Jak uspat dítě, aby vytuhlo nejpozději do pěti minut od uložení po postýlky? Otázka, kterou denně řeší miliony rodičů po celém světě. Se střídavými…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku