Péče o nejmenší děti? 40 originálních rodičovských vychytávek! | Supermámy

Péče o nejmenší děti? 40 originálních rodičovských vychytávek!

Když máte dvojčata...
Foto: Boredpanda.com
Sdílej na facebooku
9. prosince  2018 
 06:00

Určitě je taky máte a používáte. Možná jste některé i sami vymysleli. Malé rodičovské triky, díky nimž je každodenní péče o děti jednodušší. Podívejte se na ty, které se osvědčily ostatním rodinám. 

Víte, která rodičovská vychytávka z následující galerie nám přišla nejdrsnější? Asi nápad, aby s sebou člověk nosil cedulky s nápisem "Mimo provoz", které v případě potřeby umístí třeba na autíčko v obchodě, na které by dítě nejspíš zase chtělo jít. Myslíme si, že dětem se lhát nemá, ale taky si dovedeme představit moment, kdy se tahle cedulka sakra hodí. 

Naopak, líbí se nám třeba nápad, aby se dítě vzdalo všech sladkostí od Mikuláše a sbalilo je do pytlíku s tím, že přes noc se mu na jejich místě objeví malá hračka. Nebo samolepky na okno, kterými se dítě může zabavit v letadle. A spousta dalších. 

Schválně se podívejte na vychytávky, díky kterým může být váš život občas překvapivě jednodušší. 

Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

Rodičovství je skvělá věc. Ale rozhodně to není procházka růžovou zahradou. Je to pěkná dřina, i když všechno běží hladce. Taky to u vás doma někdy…celý článek

Umělec fotil porod syna. Skutečně emotivní a živočišné snímky!

Umělec fotil porod syna. Skutečně emotivní a živočišné snímky!

Zděšené a nechápavé pohledy. Přesně tak reagovali lidé, když jim nastávající otec a oceňovaný umělec Buki Koshoni sdělil svůj záměr: fotografovat celý…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Děti, které necvičí, budou celý život ty nešikovné! Jak často by…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku