Péče o nejmenší děti? 40 originálních rodičovských vychytávek!

Když máte dvojčata...
Foto: Boredpanda.com
Sdílej na facebooku
9. prosince  2018 
 06:00

Určitě je taky máte a používáte. Možná jste některé i sami vymysleli. Malé rodičovské triky, díky nimž je každodenní péče o děti jednodušší. Podívejte se na ty, které se osvědčily ostatním rodinám. 

Víte, která rodičovská vychytávka z následující galerie nám přišla nejdrsnější? Asi nápad, aby s sebou člověk nosil cedulky s nápisem "Mimo provoz", které v případě potřeby umístí třeba na autíčko v obchodě, na které by dítě nejspíš zase chtělo jít. Myslíme si, že dětem se lhát nemá, ale taky si dovedeme představit moment, kdy se tahle cedulka sakra hodí. 

Naopak, líbí se nám třeba nápad, aby se dítě vzdalo všech sladkostí od Mikuláše a sbalilo je do pytlíku s tím, že přes noc se mu na jejich místě objeví malá hračka. Nebo samolepky na okno, kterými se dítě může zabavit v letadle. A spousta dalších. 

Schválně se podívejte na vychytávky, díky kterým může být váš život občas překvapivě jednodušší. 

Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

Rodičovství je skvělá věc. Ale rozhodně to není procházka růžovou zahradou. Je to pěkná dřina, i když všechno běží hladce. Taky to u vás doma někdy…celý článek

Umělec fotil porod syna. Skutečně emotivní a živočišné snímky!

Umělec fotil porod syna. Skutečně emotivní a živočišné snímky!

Zděšené a nechápavé pohledy. Přesně tak reagovali lidé, když jim nastávající otec a oceňovaný umělec Buki Koshoni sdělil svůj záměr: fotografovat celý…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku