Jako vejce vejci: Neuvěřitelná podoba dětí a jejich rodičů

Matka a dcera,obě 25 let
Foto: Boredpanda.com
Sdílej na facebooku
26. května  2016 
 16:00

Zná to asi každý - sotva se někde narodí dítě, rodina i známí řeší, jestli je podobné matce či otci, nebo snad strýčkovi a tetičce. Či spíše tchyni?  Pětadvacítka následujících fotek podobné diskuse činí zbytečnými. jejich protagonisty jsou vesměs dospělé děti a není pochyb, komu se narodili - jejich podoba s rodiči je někdy až dech beroucí. 

Když web boredpanda.com před časem vyzval k hlasování o to, které dvojice rodičů a dětí jsou si nejvíce podobné, nejvíce bodů dostaly tyhle fotografie. Ani se nedivíme. Zvláště některé dvojice vypadají jako prostě okopírované, někde je podoba zjevná, ale přece jen se trochu prosadil i druhý z rodičů. 

Otec a syn, stejný věk, stejná košile
Otec a syn, stejný věk, stejná košile
Autor: Boredpanda.com

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku